4 goma+disqe fordi 195/60 R15

0 LEK

Shitet nga: Alban 08 Pri 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Goma +disqe te balancuara dhe vintila te reja ne gjendje perfekte gati per ti montuar ne makine 195/60 R15
Leaflet
Në fillim