Publikuar: Maj 22 2021 08:55

Yamaha Mayesty 250cc

EUR

Publikuar: Maj 22 08:55
Shikime: 16
250 cc. Dokumenta te rregullta. Vaj filtra dhe Cdo servis ne kohe. Goma te reja e para pirreli ndersa ajo prapa michelin . Cmimi I diskutueshem ;) Jo telefonata te kota
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 2630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695241631

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione