Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 4
Aixam , 1
Aprilia , 4
Audi , 1
Burelli , 1
CFMOTO , 1
Honda , 21
Horex , 1
Kawasaki , 2
Kymco , 2
Malaguti , 1
Piaggio , 6
Suzuki , 1
SYM , 11
Vespa , 1
Yamaha , 10

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.
Sot 20:41 Skuter , Durrës

Shitet 2Mij euro i pa diskutushem

2 000 EUR

Sot 14:02
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Honda CB 500 F

4 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Honda CB 500 F

4 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:27 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym jet 14 125 euro 5

2 900 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:15 Dyqani Skuter , Tiranë

NIPPONIA 125cc -0 km

1 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:15 Dyqani Skuter , Tiranë

VESPA GTS 125cc

2 600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha NMAX 125cc

2 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA FORZA 300cc

3 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Dyqani Skuter , Tiranë

CruiSym 250 cc 2020

4 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Dyqani Skuter , Tiranë

SYM SYMPHONY 125 SR 0 km 2023

2 290 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:06 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym symphony 125S

2 250 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:57 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes m310 /2022

4 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 400cc/ momo design

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym symphony 125S euro5

2 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:49 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha x-max 300cc

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:49 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym symphony 200S- 0km

3 100 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:47 Dyqani Skuter , Tiranë

YAMAHA XMAX 125 cc

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:46 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA WAVE 110cc

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:46 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes M125 / 2022

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Skuter , Tiranë

ZONTES 350M -2023 -0KM

5 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Forza 300cc/ABS

3 590 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:44 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda FORZA 125cc/ 2015

3 650 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:44 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA NC 700X

6 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha xcity 125cc

2 100 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda SH 300 ABS

4 600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:40 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda NC 750S

6 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Dyqani Skuter , Tiranë

Vespa LXS 125cc 2011

2 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:01
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 250 cc

2 900 EUR

Shitësit të Besuar
29 Nën 15:15 Dyqani Skuter , Tiranë

SYM JET-X 125

2 850 EUR

26 Nën 20:04 Skuter , Tiranë

Honda XADV 750

350 EUR

20 Nën 18:40 Dyqani Skuter , Tiranë

Beverly 300cc

3 200 EUR

Shitësit të Besuar
11 Nën 09:27 Skuter , Tiranë

Shitet Kymko People 300GTi viti 2017

3 400 EUR

26 Tet 06:04 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter Beverly 500

1 800 EUR

Viti: 2003
Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Dyqani Skuter , Dibër

dasdsa

Viti: 2021
20 Tet 14:50 Dyqani Skuter , Dibër

test UPDATE - 2

Viti: 2021
10 Tet 13:50 Skuter , Fier

Skuter MS M10

450 EUR

10 Gush 07:48 Dyqani Skuter , Lushnjë

OKAZION APRILIA SCARABEO 500cc

2 900 EUR

Shitësit të Besuar
25 Qer 16:53 Dyqani Skuter , Gramsh

Bateri Citycoco 3000W 20Ah

1 650 EUR

06 Jan 02:11 Skuter , Tiranë

Scooter X9 Max

68 990 LEK

18 Sht 14:46 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Activa 125cc

Viti: 2020
11 Qer 19:08 Dyqani Skuter , Tiranë

Bulletproof engine

Viti: 2020
08 Qer 22:14 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Activa 125cc

Viti: 2020
09 Mar 06:53 Dyqani Skuter , Tiranë

Shitet Motor SYM 300 HD

Viti: 2021

Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.


Gjej skuter në shitje në Merrjep.al


Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.


Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al


Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione