Tmax500cc

2 300 EUR

Shitet nga: Laku 23 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj

From
Store
Viti
Komuna
Durrës
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
TMAX
Shitet yamaha tmax ne gjendje prefekte vaj filtra ferrota te sapo ndrruar marmita ekstra leovinci dokumenta te rregullta der vitin tje ne ket ko kmh 33000 i paster sikur dhe fotot fl vet gati per cdo dhoj prove cmimi 2300 eur i pa diskutushem mundsi ndrrimi me makin mbi 2000 kater porta
Leaflet
Në fillim