Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Durrës

Adly , 16
Aeon , 10
Aixam , 1
Aprilia , 112
Baotian , 2
Barossa , 1
Bashan , 3
Benelli , 12
Beta , 5
Blata , 2
BMW , 36
Boom , 1
Cagiva , 1
Can Am , 4
CFMOTO , 5
CPI , 2
Daelim , 3
Derbi , 1
DKW , 1
Ducati , 26
e-max , 2
Gilera , 23
GOES , 1
Honda , 326
Husqvarna , 1
Hyosung , 2
Italjet , 15
Jawa , 10
Jinling , 6
Kawasaki , 160
Keeway , 3
Kingway , 2
KTM , 12
Kymco , 77
Lifan , 70
Luxxon , 3
Malaguti , 45
MBK , 6
Motobi , 1
MV Agusta , 2
Mz , 2
Online , 5
Pegasus , 3
Peugeot , 14
Piaggio , 241
Polaris , 3
Rivero , 1
Sachs , 1
Shineray , 5
Skyteam , 1
Suzuki , 260
SYM , 9
TGB , 5
TM , 5
Triumph , 2
Vespa , 44
VICTORY , 3
Yamaha , 261
Zhongyu , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:01 Skuter , Durrës

T Max 2011

4 800 EUR

Dje 22:55 Të tjera , Durrës

OKAZION Benelli 502 trk

Dje 22:34 Të tjera , Durrës

Benelli 502 TRK OKAZION

123 EUR

Dje 22:24 Skuter , Durrës

Honda

1 960 EUR

Dje 20:54 Skuter , Durrës

Crox 125 cc

1 600 EUR

Dje 20:54 Skuter , Durrës

Delivery 125 cc

1 500 EUR

Dje 20:54 Skuter , Durrës

Daelim RT3S 300 cc

Dje 20:54 Skuter , Durrës

Alpha Scooter 125 cc

1 950 EUR

Dje 20:53 Skuter , Durrës

Okinoi Activia 125 cc

1 600 EUR

Dje 20:13 Të tjera , Durrës

Tracer 900 2018

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:36 Të tjera , Durrës

Motorr 125cc

1 300 EUR

Dje 18:27 Touring , Durrës

KTM 1290 Superadventure S - 2018

14 500 EUR

Dje 17:45 Touring , Durrës

Bmw S1000XR (2021)

16 000 EUR

Dje 17:03 Skuter , Durrës

Yamaha X-MAX 125 ABS 2012 SHITET✅

2 700 EUR

Dje 15:25 Skuter , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Dje 10:40 Të tjera , Durrës

SHITEN JAWA OSE NDERROHEN ME VESPA..

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Nën 21:06 Skuter , Durrës

Kush ka si ky motorri per te shitur honda pa dekomenta

10 EUR

28 Nën 20:45 Kros/Enduro , Durrës

GS 1200 OKAZION

10 000 EUR

28 Nën 14:10 Skuter , Durrës

Okazion!! Kymco 400i 2015 Super Gjendje!!

3 200 EUR

28 Nën 12:59 Touring , Durrës

KTM 1290 Super Adventure S 2019 ‼️SUPER OKAZION‼️

15 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Nën 16:43 Skuter , Durrës

Yamaha T-Max 530

8 000 EUR

26 Nën 12:12 Skuter , Durrës

OKAZION YAMAHA XMAX 300cc

6 000 EUR

26 Nën 11:03 Skuter , Durrës

Yamaha X-MAX 125 ABS 2017

4 400 EUR

26 Nën 11:02 Skuter , Durrës

Honda SH 300 2017

4 600 EUR

26 Nën 11:02 Skuter , Durrës

Honda CRF 250M

5 200 EUR

26 Nën 11:02 Skuter , Durrës

Suzuki Burgman 650 Executive

6 600 EUR

26 Nën 11:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Honda Forza 300 ABS

6 200 EUR

26 Nën 11:01 Skuter , Durrës

Honda Silver Wing 125 ABS

2 200 EUR

26 Nën 11:01 Skuter , Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

6 200 EUR

25 Nën 21:37 Skuter , Durrës

Honda SH300 ABS viti 2016 . Keyless go

4 600 EUR

25 Nën 21:36 Skuter , Durrës

Honda Vision 50 cc 4T viti 2015. Km 5400

1 950 EUR

25 Nën 21:36 Skuter , Durrës

Honda Vision 50cc 4T 2015

1 950 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 21:36 Skuter , Durrës

Yamaha N-Max 125 ABS 2017

2 750 EUR

25 Nën 21:35 Skuter , Durrës

Yamaha Aerox 50 R 2T viti 2015

2 250 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 16:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

BMW R 1200 GS 1200GS

12 500 EUR

24 Nën 13:01 Të tjera , Durrës

shitet Motorr Vespa 50cc

1 000 EUR

24 Nën 13:41 Touring , Durrës

Yamaha Niken GT 2021

14 000 EUR

24 Nën 13:40 Skuter , Durrës

Honda Sh_125 ��2022��

4 300 EUR

24 Nën 13:40 Kros/Enduro , Durrës

GS_1250 HP Rallye

15 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione