Malaguti F12 EXTRA.700 EURO.

700 EUR

Shitet nga: Niko. 22 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Malaguti
Modeli
FireFox
Shitet motorr Malaguti F12,viti prodhimit 1998,me strukture origjinale te vitit 2012,cdo gje e rregullt,asnje nderhyrje ne telajo.Motorri eshte 49cc,Dy kohesh,Goma te reja sapo montuara,Frena alkol para dhe prapa,Letra te paguara deri me 22 Dhjetor 2019,per nje vit te plote.Motorri eshte ne gjendje perfekte,Dizenjo extra,Frena,Drita,Sinjale.Sic shikohet dhe ne foto motorri eshte per njerez meraklinj,pavaresisht se i vogel,eshte Sport Extra..Cmimi 700 euro i pa diskutueshem..Vetem telefon nga njerez serioz.Flm.
Leaflet
Në fillim