Shitet aprilia atlantic 250cc 2005

1 550 EUR

Shitet nga: Ervis Visald Zylalaj 27 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Berat
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Atlantic
Shes motor aprilia atlantic 250cc viti prodhimit 2005 ne gjendje te shkelqyer i sapoardhur nga greqia te gjitha sherbimet te kryera ne greqi goma te reja michelin city grip i sapo zgdoganuar dhe i sapo targuar letrat e paguara per nje vit
Ervis Visald Zylalaj
0682275060
Leaflet
Në fillim