Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Berat

Adly , 21
Aeon , 5
Aixam , 4
Aprilia , 32
Baotian , 1
Barossa , 1
Bashan , 3
Beeline , 1
Beta , 3
BMW , 7
Cagiva , 7
CFMOTO , 1
CPI , 3
Daelim , 5
Ducati , 2
Gilera , 12
Honda , 107
Horex , 1
Husaberg , 1
Husqvarna , 2
Italjet , 2
Jawa , 2
Jinling , 1
Kawasaki , 71
Keeway , 1
KTM , 4
Kymco , 14
Lifan , 22
Linhai , 1
Malaguti , 11
MBK , 1
Online , 3
Peugeot , 8
PGO , 1
Piaggio , 28
Shineray , 4
Skyteam , 1
SMC , 1
Suzuki , 33
SYM , 1
TM , 4
Triumph , 1
Vespa , 4
Yamaha , 163
Zero , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:32 Kros/Enduro , Berat

Honda transapl 650

1 200 EUR

28 Mar 16:24 Touring , Berat

Honda 1.8 cc

27 Mar 09:00 Të tjera , Berat

Honda Innova

700 EUR

27 Mar 08:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Berat

Shitet

13 EUR

23 Mar 00:45 Të tjera , Berat

Shitet honda 750cc super i mbajtur

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
22 Mar 16:56 Sportiv , Berat

Shitet

21 Mar 03:44 Sportiv , Berat

CBR 1000 RR

12 000 EUR

20 Mar 00:36 Sportiv , Berat

Honda

400 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 14:08 Sportiv , Berat

Daytona 125

13 Mar 22:21 Touring , Berat

Shitet - Okazion

1 700 EUR

12 Mar 17:44 Chopper/Coustom , Berat

gilera 125 cc

400 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 02:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Berat

Shitet Gilera GP 800

4 200 EUR

Viti: 2009
10 Mar 01:39 Të tjera , Berat

Shitet

08 Mar 18:55 Sportiv , Berat

Shitet

450 LEK

31 Jan 13:13 Skuter , Berat

SHITET SUPER OKAZION

3 053 EUR

29 Jan 17:24 Terren/Offroad , Berat

Shitet Suzuki Freewind 650

1 200 EUR

28 Jan 21:08 Sportiv , Berat

Shitet

25 Jan 22:52 Kros/Enduro , Berat

Suzuki

3 300 EUR

25 Jan 21:58 Kros/Enduro , Berat

Suzuki

3 300 EUR

13 Jan 22:20 Skuter , Berat

Shitet skuter honda foresght

450 LEK

02 Jan 15:44 Kros/Enduro , Berat

Shitet okazion kawasaki 150cc

1 500 EUR

29 Dhj 23:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Berat

Beta 450rr

3 700 EUR

Viti: 2010
24 Dhj 16:34 Sportiv , Berat

Motor-150cc

400 LEK

20 Dhj 16:24 Skuter , Berat

Per Shitje

700 EUR

Viti: 1990
14 Dhj 10:00 Skuter , Berat

Niponia 125cc

600 EUR

13 Dhj 17:21 Të tjera , Berat

Yamaha 79cc me trasmesjon

350 EUR Çmimi me zbritje

02 Dhj 20:13 Skuter , Berat

Motorr 125cc Sym

800 LEK

17 Nën 20:32 Skuter , Berat

Motorr Dayang

900 LEK

17 Nën 18:03 Sportiv , Berat

Honda inova

17 Nën 15:55 Touring , Berat

Honda varadero

1 300 EUR

09 Nën 21:50 Skuter , Berat

Malaguti 500 shitet ose nderrohet fiat panda

2 600 EUR

09 Nën 21:44 Skuter , Berat

Malaguti 500 shitet ose nderrohet fiat panda

2 600 EUR

30 Tet 08:23 Të tjera , Berat

Shiten plastika T-max 2007

120 EUR

26 Tet 23:56 Skuter , Berat

Suzuki

1 100 LEK

22 Tet 23:26 Kros/Enduro , Berat

dassad

22 Tet 08:27 Kros/Enduro , Berat

shitet

2 700 EUR

20 Tet 06:51 Sportiv , Berat

Shitet

550 LEK

12 Tet 10:35 Të tjera , Berat

Papaq 110

150 000 LEK

Viti: 2020
11 Tet 19:13 Të tjera , Berat

Motorr shinreay 250cc

1 500 EUR

Viti: 2021
10 Tet 17:15 Të tjera , Berat

shitet:NIPPONIA

900 LEK

Viti: 2014
09 Tet 21:29 Chopper/Coustom , Berat

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
05 Tet 13:00 Chopper/Coustom , Berat

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
04 Tet 18:45 Chopper/Coustom , Berat

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
03 Tet 16:08 Chopper/Coustom , Berat

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione