Publikuar: Tet 27 2022 02:15

Touran

Publikuar: Tet 27 02:15
Shikime: 2
Volkswagen Touran 2.0 TDI🇨🇭🇨🇭
199.000 km origjinale 2007
Kamio automat
5+2 vende
Makin ne gjendje shum te mir
Sensor parkimi
Kualidimi per 2 vite dhe 1 vit taksa
Shitet per arsye mosperdorimi
Cmimi: i diskutushuem
Nr:0696148400
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696148400

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione