Publikuar: Dhj 14 2016 08:50

Urgjent Land Rover Sport 2.7 hse

EUR

Publikuar: Dhj 14 08:50
Shikime: 3
Shitet urgjent Range rover sport hse 2.7 viti 2006 full opsion me letra deri ne dhjetor 2017 cdo sherbim bere te land roveri sensore parkimi ulje ngritje mbas terrenit fenere bi xenon timon hidraulik disqe 20 goma 20 te markes Dot 2015 gomat jane dimri te reja qe kan kushtuar 2200€ me gjith disqe sendile lekure elektrike ngrohje dhe ftohje elektrike pasqyra elektrike ulen e ngrihen vete kur hecen para mbrapsh jastik ajri me siguracion bateri me garanci vaj filtra nderuar shum e paster brenda jasht sistem gjurmimi gps pasqyra dhe doreza inoksi ne super gjendje kontroll ku te doni e shum ekstra cmimi 12000€ pak i diskutueshem makina eshte si e re xhamat mbrapa i ka 100% 0693522505
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693522505

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione