Publikuar: Nën 09 2020 08:49

Ford Fiesta 2007 1.4 Nafte

EUR

Publikuar: Nën 09 08:49
Shikime: 29
Marka 👉Ford Fiesta
Forca mottorrike👉1.4
Lloji i kambjos👉Manual
Karburanti 👉Nafte
Viti i prodhimit 👉2007
Kilometrat👉175000
Cmimi 👉2850euro(i diskutueshem)
Nr i kontaktit👉0699721129
Pershkrim 👉Letra te prera deri ne tetor 2021
, goma te reja 90%,
ska nevoj per vaj filtra,
ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike
,makina eshte perdorur vetem nga dy persona.
Shume e paster si makine.Acura ,Aixam ,Alfa Romeo ,Alpina ,Artega ,Asia Motors , Aston Martin ,Mercedes-Benz ,Audi ,BAIC , Bentley , BMW ,Brilliance ,Bugatti ,Buick ,Cadillac , Chevrolet , Chrysler ,Citroën , Corvette , Dacia , Daewoo , Daihatsu , DeTomaso , Dodge ,Ferrari , Fiat , Ford , GMC ,Great Wall , Grecav , Honda , Hummer , Hyundai , Infiniti ,Isuzu , Jaguar , Jeep , Kia ,Koenigsegg , KTM , Lada , Lamborghini , Lancia , Land Rover ,Landwind , Lexus , Lifan ,Ligier , Lincoln ,Lotus , Maserati , Maybach , Mazda , Mercedes-Benz ,MINI , Mitsubishi , Morgan , 5Nissan ,NSU , Oldsmobile ,Opel , Peugeot ,Piaggio , Pontiac ,Porsche , Proton , Renault , Rolls Royce , Rover , Saab , Seat , Škoda , Smart , Spyker , 3Ssangyong , Subaru , Suzuki , Talbot , Tata , Toyota ,Trabant , Markë tjetër , Triumph , TVR , UAZ , VW Volkswagen , Volvo , Wartburg ,Wiesmann ,Yugo ,Zastava ,
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione