Publikuar: Maj 04 2018 01:14

BMW e46 330d Automatic

EUR

Publikuar: Maj 04 01:14
Shikime: 7
BMW 330d kambio automatike (tronic) // 184hp 390nm // dokumenta tpaguara ne janar (nuk e kap taksa lluksit) // ne gjendje perfekte motorri // vaj filtra + vaj kambio te ndrruara te bmw (te shenuara me km kur jan nderruar) // timon M3 me komanda // radio - kasete - cd - aux // mbyllje me pult // sistem alarmi // baxha xhami // perde elektrike // sallon lekure e zez // pilot automatik // sensor parkimi // sensor shiu // drita led // disqe alumimi sport r17 // makina esht komode dhe shum e shpejt // konsumi mesatar 7l per 100 km // cmimi 2700 € // Nr 0692055501
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692055501

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione