Publikuar: Mar 20 2019 05:54

Volvo FL 220

Publikuar: Mar 20 05:54
Shikime: 35
Shitet volvo fl 220.viti prodhimit 2006 shum e paster si brenda dhe jasht me te gjitha sherbimet e kryera,mund ta kontrrolloni ku te doni.Gjatesia 7.60 gjersia 2.50 lartesia 240. Pesha mbajtese esht 5820 ne letrra.Ju lutem tel serjoze flm..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione