Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo Trucks FL Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo Trucks FL | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 19:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Shitet VOLVO FL12

05 Shk 20:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Shkodër

Shitet kamjoni

48 000 EUR

10 Korr 08:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Fier

Shitet

10 000 EUR

09 Qer 13:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Fier

VOLVO FL6

25 Mar 11:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Shitet volvo kamion

100 000 LEK

05 Mar 18:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

shes kamion

8 500 EUR

07 Shk 12:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Fier

Shitet

10 000 EUR

31 Dhj 22:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Durrës

Autobot

15 000 EUR

03 Nën 21:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Kukës

VOLVO FL per bartje te kafsheve

1 LEK

15 Korr 12:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Fier

Shitet

10 500 EUR

09 Mar 06:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Durrës

Shitet

14 000 EUR

01 Mar 16:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Durrës

OKAZION

13 500 EUR

15 Shk 12:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

shitet

23 EUR

10 Jan 15:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Durrës

volvo fl6

15 000 EUR

21 Dhj 21:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Fier

kamion volvo fl6

11 000 EUR

30 Sht 20:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Volvo FL420

27 000 EUR

19 Sht 21:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Fier

VOLVO

23 500 EUR

04 Jan 17:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Kavajë

Kamjon

6 400 EUR

16 Dhj 07:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Kukës

Kamion Plehrash

10 000 EUR

30 Nën 22:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

shitet

8 500 EUR

24 Tet 20:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Kamion per Mbeturina

11 000 EUR

30 Sht 16:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Shkodër

kamjon 12t

10 000 EUR

29 Korr 16:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Elbasan

Kamion volvo

50 000 LEK

29 Korr 15:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Elbasan

Shes kamion Volvo

500 000 LEK

29 Korr 15:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Elbasan

Shes kamion volvo

500 000 LEK

31 Maj 07:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Kukës

Volvo Fl

10 000 EUR

09 Shk 13:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Pogradec

Volvo

14 Qer 10:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Peqin

Okazjon

09 Maj 11:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Elbasan

Volvo fl6

6 000 EUR

18 Pri 21:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

OKAZION VOLVO FL6

5 500 EUR

20 Mar 17:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Elbasan

Volvo FL 220

22 Shk 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

[email protected]

500 000 LEK

07 Jan 15:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

volvo frigorifer

7 500 EUR

02 Gush 21:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Malësi e Madhe

Shitet

18 000 EUR

15 Korr 21:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Kamjon

6 000 EUR

09 Maj 13:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Volvo 420

25 000 EUR

17 Pri 10:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Volvo fl6

6 500 EUR

12 Pri 21:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Tiranë

Volvo 420

25 000 EUR

03 Pri 12:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Devoll

Volvo FL6

6 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Tet 18:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Durrës

Vovo f 16 rimokjator

22 Mar 07:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FL  ·  Vlorë

Volvo fl6 14.

4 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo Trucks FL | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione