Cimas

Shitet nga: kristi 24 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Kemi per te shitur nje fadrom cimas, motorr Fiat. Motorri I ka te sapo nderruera vaj filtra. Gjithashtu vaji hidroulik eshte I nderruar komplet. Koven prepara e ka me hapje. Ka dhe kov 40 cm.
Leaflet
Në fillim