Blej Makina Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina të ndryshme ndërtimi si Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke, Skele ndërtimi, Fadrom, Rimorkio, Vinç dhe automjete tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ato që ju nevojiten juve. Bleni makina ndërtimi me çmime tmë të arsyeshme. 

Posedoni makina ndërtimi të reja apo të përdorura? Krijoni njoftime në MerrJep.al dhe shpërndani njoftime për makina ndërtimi në shitje në tregun më të madhë online.  

Dje 13:32 ,

RRUL AMMAN

8 500 EUR

Dje 00:09 ,

Kamjon 13 -20

10 000 LEK

06 Korr 18:50 ,

Shitet fugoni

2 500 EUR

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave të ndërtimit të markave dhe modeleve më të njohura për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke dhe mjete të të tjera në shitje.

Mijëra njoftime për Makina Ndërtimi në shitje 

Gjeni të gjitha llojet e makinave të ndërtimit në mesin e mbi 3,000 njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta të ndryshme për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Kamion Vetëshkarkues, Vinç, Betonierk, Pompe betoni, të markave dhe modeleve të ndryshme si Hitachi, Bobcat Case, Eurolifter, Hanomag 66D, Hanomag 55D, Cat 304, Kubota, Fadrom JCP, Iveco Eurotrakket,  Katepilar, Liebherr, Dynapac, Komatsu, dhe shumë të tjera në shitje. Filtroni njoftimet ose kërkoni për automjetin përkatës në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që ju nevojitet. 

 

Blej dhe Shit Makina Ndërtimi në MerrJep.al 

Nëse posedoni makina ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura, ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al. 

 


Në fillim