Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina të ndryshme ndërtimi si Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke, Skele ndërtimi, Fadrom, Rimorkio, Vinç dhe automjete tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ato që ju nevojiten juve. Bleni makina ndërtimi me çmime tmë të arsyeshme.


Posedoni makina ndërtimi të reja apo të përdorura? Krijoni njoftime në MerrJep.al dhe shpërndani njoftime për makina ndërtimi në shitje në tregun më të madhë online.Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

MAN TGA 41.480 2006

42 000 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 06:27 Makina ndërtimi , Tiranë

Kamionqin ford

4 300 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

LIEBHERR 566 XPOWER 2017

92 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

MAN TGA 41.480 2006

42 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

CATERPILLAR 323D-ELN 2015

67 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

CATERPILLAR 323D-SA 2010

47 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

CATERPILLAR 323D-LVA 2007

48 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

TRAPAN RADIAL CASER 1250-F40

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

CATERPILLAR 950M 2018

73 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:08
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

SALDATRICE CEA SILARC 201

350 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:08
Linku:
Makina ndërtimi , Kurbin

MOTORR NAFTE PER KALDAJA

1 100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:19 Makina ndërtimi , Lezhë

mushama + skelet kamioni

30 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 13:52 Makina ndërtimi , Tiranë

Eskavator Fiat hitachi ex 285

Dje 13:50 Makina ndërtimi , Tiranë

Buldozer caterpillar 955 L

Dje 13:49 Makina ndërtimi , Tiranë

SHITET DUMPER VOLVO A25C 6X6

42 000 EUR

Dje 13:26 Makina ndërtimi , Tiranë

RUL HAMM HD 12 VV

18 000 EUR

Dje 13:25 Makina ndërtimi , Tiranë

SHITET ESKAVATOR TEREX TC48

25 000 EUR

Dje 13:25 Makina ndërtimi , Tiranë

RUL JCB VMT 260 - 120

22 000 EUR

Dje 13:24 Makina ndërtimi , Tiranë

SHITET BOBCAT S160

14 000 EUR

Dje 11:30 Dyqani Makina ndërtimi , Tiranë

Astra

24 000 EUR

Shitësit të Besuar
07 Dhj 22:00 Makina ndërtimi , Kukës

Kran / Vinç

07 Dhj 20:59 Makina ndërtimi , Tiranë

Skavator fiat hitaci ex 215.Okazion

20 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Dhj 18:37 Makina ndërtimi , Tiranë

Man 4 aks 35-414

28 000 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave të ndërtimit të markave dhe modeleve më të njohura për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke dhe mjete të të tjera në shitje.


Mijëra njoftime për Makina Ndërtimi në shitje


Gjeni të gjitha llojet e makinave të ndërtimit në mesin e mbi 3,000 njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta të ndryshme për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Kamion Vetëshkarkues, Vinç, Betonierk, Pompe betoni, të markave dhe modeleve të ndryshme si Hitachi, Bobcat Case, Eurolifter, Hanomag 66D, Hanomag 55D, Cat 304, Kubota, Fadrom JCP, Iveco Eurotrakket, Katepilar, Liebherr, Dynapac, Komatsu, dhe shumë të tjera në shitje. Filtroni njoftimet ose kërkoni për automjetin përkatës në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që ju nevojitet.Blej dhe Shit Makina Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse posedoni makina ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura, ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione