Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina të ndryshme ndërtimi si Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke, Skele ndërtimi, Fadrom, Rimorkio, Vinç dhe automjete tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ato që ju nevojiten juve. Bleni makina ndërtimi me çmime tmë të arsyeshme.


Posedoni makina ndërtimi të reja apo të përdorura? Krijoni njoftime në MerrJep.al dhe shpërndani njoftime për makina ndërtimi në shitje në tregun më të madhë online.Sot 06:58 Dyqani Makina ndërtimi , Tiranë

Rimorkio

1 EUR

26 Sht 18:28 Dyqani Makina ndërtimi , Tiranë

Astra

24 000 EUR

25 Sht 13:54 Makina ndërtimi , Tiranë

Kamion me vinc

7 300 EUR

13 Sht 09:07 Makina ndërtimi , Berat

Betoniere Astra

26 000 EUR

13 Sht 09:07 Makina ndërtimi , Berat

Kamion i sapo ardhur nga Italia

49 000 EUR

05 Sht 17:55 Makina ndërtimi , Pogradec

Shitet Grejder

24 900 EUR Çmimi me zbritje

04 Sht 18:17 Makina ndërtimi , Durrës

Pres suvatimi

3 000 EUR

30 Gush 22:45 Makina ndërtimi , Berat

Kamion i sapo ardhur nga Italia

49 000 EUR

11 Gush 13:40 Makina ndërtimi , Tiranë

RUL HAMM HD 12 VV

19 000 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave të ndërtimit të markave dhe modeleve më të njohura për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke dhe mjete të të tjera në shitje.


Mijëra njoftime për Makina Ndërtimi në shitje


Gjeni të gjitha llojet e makinave të ndërtimit në mesin e mbi 3,000 njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta të ndryshme për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Kamion Vetëshkarkues, Vinç, Betonierk, Pompe betoni, të markave dhe modeleve të ndryshme si Hitachi, Bobcat Case, Eurolifter, Hanomag 66D, Hanomag 55D, Cat 304, Kubota, Fadrom JCP, Iveco Eurotrakket, Katepilar, Liebherr, Dynapac, Komatsu, dhe shumë të tjera në shitje. Filtroni njoftimet ose kërkoni për automjetin përkatës në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që ju nevojitet.Blej dhe Shit Makina Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse posedoni makina ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura, ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione