Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 24 2024 04:31

SPX 24 SPORT 1X300HP MERCURY XS PRO

Publikuar: Maj 24 04:31
Shikime: 20
SPX RIB – një nga gomonet më ekskluzive në treg SPX 24 SPORT, është një pikë referimi e re e performancës dhe stilit per mjetet lundruese. Ky mjet lundrues ofrohet me nje Mercury 300 HP XS PRO dhe eshte full me aksesoret e mundshem qe mund te montohen ne nje mjet te tille.

Technical details of SPX 24 SPORT
Year of construction: 2024
Max. passengers: 14
LOA: 8 m / 24.54 ft
Beam: 2.80 m
Weight: 950 kg
Motor: 1 x 300 HP Mercury Verado
Fuel tank: 210.00L
Aksesorë dhe Pajisje Lundrimi

Motor i jashtëm fuoribord Mercury 300 HP XS Pro V8 me autotrim dhe stop/start
I gjithë skafi i veshur me gel coat te zi dhe tubolare karbon
Rezervuari i ujit: 100 ltr
Rezervuar karburanti 200 litra
Bori per sinalizimin e mjegullës (akustike),
Spiranca (5 kg), vinxhi i spirancës elektrike (700 W) me telekomande dhe komandim nga paneli i kontrollit në urën e komandimit,
Shkallë banje (2x – çelik inox me palosje),
Platformë banje (në tekstil me fije qelqi të mbuluar me dru tik sintetik),
Dushe në kuvertën e pasme i fshehur me tuba zgajtues (2x) me rezervuar 100lt të integruar të ujit të freskët
Tuba inoxi të personalizuara në mbeshtetëse karboni.
Sistemi audio HERTZ me 4 altoparlantë, Hi-Fi (Hertz me ampilifikator).
Tapiceri Sun Tropical kundër ujit dhe diellit e pluskueshme: Jastëkë (të plotë).
Timoni hidraulik,
Konsolë drejtimi me dhomën e zhveshjes,
Lavaman + Frigorifer
Sistem dhe kavo për lidhjen me korentin 220v
Radio Fikse Simrad VHF
GPS dhe Harta Detare Simrad 9 Polësh + Matës thellësie
Busull fikse me ndriçim e instaluar në panelin qendror
Butona inoxi
Sistem komplet elektrik + panel me drita të plota LED bordi
Drita nënujore ne pjesën e kicit
Drita pozicioni për sinjalizimin natën me karikim diellor
Bordi i veshur me teak sintetike prej druri
Tualet kimik
Bimini Roll bar me tendë me hapje, tepër rezistente ndaj erës dhe diellit
Mbulesë kundër ujit për panelin e komandimit dhe ndenjëset e pilotimit
Mbulesë extra për gjithë gomonen kundër ujit.
Pajisjet e ormexhimit dhe shpëtimit sipas çertifikatës së sigurise së lundrimit
2 bateri dhe filtër për seperimin e ujit nga benzina
Regjistrim i Flamurit Shqiptar....
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar CREW SHOP

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE; VESHJET SPORTIVE HELLY HANSEN; MUSTO; SPORTET UJORE JOBE; MARINE BUSINESS, MARES DIVING".
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Blv. Gjergj FISHTA 146, Ap. 7/2 Tregoje në hartë

0672027533 0672030610

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE; VESHJET SPORTIVE HELLY HANSEN; MUSTO; SPORTET UJORE JOBE; MARINE BUSINESS, MARES DIVING".

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione