Sarandë | Vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

04 Korr 19:22 ,

Shitet...okazion

550 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Pri 20:57 ,

SHITET TOKA

50 000 EUR

29 Mar 12:21 ,

Shitet

6 000 EUR

Në fillim