Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Rruga Mitat Hoxha

Sarandë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 63
21 Mar 23:47

Apartament 2+1 ne shitje Sarande

130 000 EUR

19 Mar 23:05

Papafingo ne shitje

450 000 EUR

10 Shk 13:03

Shitet Vile ne Green Coast

900 000 EUR

02 Shk 20:05

Vila ne shitje buze detit ne Sarande

490 000 EUR

28 Jan 21:05

Shitet Vile 3 kateshe ne Sarande

396 000 EUR

10 Jan 11:12

Dupleks ne shitje Sarande

60 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione