Kamez | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamez,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamez Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:00 ,

OKAZION NE KAMEZ... AP 2+1..!!

51 300 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Maj 19:40 ,

Shitet shtèpi private 2- kateshe.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Maj 14:58 ,

Shitet apartament 2+1 +2 Kamez

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Pri 19:26 ,

Shitet shtepi private ne Bathore-Kamez

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Pri 11:57 ,

Jepet me Qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Pri 18:08 ,

Jepet me qera shtpia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Pri 07:33 ,

Shpija me qera ne Bathore, Lagjia nr. 1, Kamez

160 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Pri 11:06 ,

Ndertese 2-kateshe, + dyqan, Kamez

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Pri 11:00 ,

Shitet ndertese prane qendres Kamez

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
17 Pri 10:58 ,

Shitet shtepi 3+1, Kamez

189 900 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 11:01 ,

Shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Mar 12:49 ,

Shtepi privat 3+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 19:58 ,

����OKAZION����

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
22 Mar 11:46 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
09 Mar 12:22 ,

Shitet truall+ndërtesë

29 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
03 Mar 04:50 ,

Okazion shtepi me 1500 m2 Kamez 148 000 Euro

148 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
27 Shk 10:48 ,

SHTEPI PRIVATE NE SHITJE

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
26 Shk 15:45 ,

Shitet apartament 2+1 ne Kamëz

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Shk 11:03 ,

Shitete super apartament per 32000 Euro

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Shk 22:26 ,

OKAZION VILE 3 KATESHE

Numri i dhomave: 8
12 Shk 08:59 ,

Jepet me Qera

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
07 Shk 18:34 ,

Apartament 1+1 ne shitje (Piaca,Kamez)

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
31 Jan 13:38 ,

SHTEPI ME QERA ( KODER KAMEZ )

200 LEK /

Numri i dhomave: 2,5
24 Jan 22:21 ,

Shitet truall dhe 2 banesa

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Jan 02:02 ,

Shtepi ne shitje

70 000 LEK

Numri i dhomave: 4
28 Dhj 16:55 ,

Shitet okazion ne Kamez

59 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
20 Dhj 21:33 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE OKAZION

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
06 Nën 10:54 ,

SHTEPI 3 KATSHE

Numri i dhomave: 4
14 Nën 13:34 ,

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Nën 21:01 ,

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
22 Tet 12:47 ,

Jepet me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Tet 11:19 ,

Shitet Apartament 1+1 ne Kamez!

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Tet 14:10 ,

Ndertese 2 kateshe ne Kamez

15 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
30 Sht 17:43 ,

Shtepi me Qera Kamez

Numri i dhomave: 4
29 Sht 18:37 ,

shitet shtepi private

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Sht 21:17 ,

OkAZIOON

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Sht 21:08 ,

OKAZIOON SHTEPI DHE TOKE

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamez | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione