Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

or - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe or,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj or Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:04
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA GOLDEN GATE, TIRANË TT 57

163 305 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
13 Qer 13:55
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

shes nji bilete shqiperi itali

800 LEK

Sot 11:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 DELIJORGJI 380 EURO

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar

Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

!! VOLVO S60 D2 2015 !!

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander full option 6+1

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 11:42 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet, Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

330 000 EUR

Sot 11:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A8 2013 3.0 TDI PA DOGANE

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:42 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

❌ OKAZION VETEM SOT 7000 € ❌

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:42 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Qera, Hotel, Rruga Kongresi Manastirit, Tiranë

4 000 EUR / muaj

Sot 11:42 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durrsit

1 200 EUR / muaj

Sot 11:42 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 1+1 ID 12024

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:42 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Qera, Godinë shërbimi Polifunksional Autostrade

8 000 EUR / muaj

Sot 11:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

iPad Pro Gjenerata 3 - 11 inch super gjendje .

700 EUR

Sot 11:42 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet ekspres kafeje

40 000 LEK

Sot 11:42 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:42 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Worms W.M.D AllStars Ps4

10 EUR

Sot 11:42 Të tjera  ·  Tiranë

Vica

Sot 11:42 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:42 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚜️Vile me qera,2 kateshe,Tirane⚜️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 11:42 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Tiranë

Huawei Mate 40 Pro Europian ne gjendje shume te mire .

450 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMV SERIA 3 CMIM OKAZJON

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:42 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2015 facelift i ri e sapo ardhur T6

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 AUTOMAT 2010 OKAZION

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj or | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione