Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe shit tokë, fusha dhe ferma në shitje në MerrJep

Tokë, fusha dhe ferma në shitje dhe me qera në qytetin e Tiranës. Gjeni pronën që ju duhet dukë parë njoftimet për ferma në shitje, tokë në shitje, tokë me qera.


Blej dhe shit tokë, truall, fusha dhe ferma në shitjë në qytetin e Tiranës dhe në zona periferike të saj si: Mullet, Farkë, Liqeni i Kasharit, Vorë, Bërzhitë etj. Gjeni truall në shitje dhe me qera të llojeve dhe për funksione të ndryshme si për të mbjella, kapanon, fabrika industriale etj.


Bëni një kërkim në faqen e internetit të MerrJep në kategorinë e tokë, truall, fusha dhe ferma për të gjetur pronën që po kërkoni.

Sot 23:04
Linku:
Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke Me Qera - Autostrada Tirane - Durres

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 23:53
Linku:
Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shesim Post Parkimi në Don Bosko

17 000 EUR

Shitësit të Besuar
MerrJep është platforma më e madhe tregtare online. Këtu ju mund të reklamoni objektet tuaja si tokë, fushë dhe ferma për shitjë ose për me qera. Kërkoni për tokë, fusha dhe ferma nga rehatia e shtëpisë tuaj. Në MerrJep jo vetëm mund të blini dhe të merrni me qera toka, fusha dhe ferma ose të shisni dhe të jepni me qera prona.

Tokë në shitje dhe me qera


Jeni duke kërkuar një tokë, fushë apo fermë në shitje për të ndërtuar shtëpin apo biznesin tuaj? Po kërkoni një tokë më qera? Gjeni të listuara me mijëra njoftime me qera dhe në shitje të tokës në vendndodhje të ndryshme të Tiranës në zona interurbane si: Mullet, Fark, Liqeni i Kasharit, Vorë, Bërzhitë etj. Shikoni për ofertat me të mira për toke në shitje dhe tokë me qera. Beni kërkime në mënyrë përiodike në mënyrë që të mos humbni asnjë prej ofertave më të mira në treg për tokë, fusha dhe ferma në shitje dhe me qera në qytetin e Tiranës dhe hapsirat periferike të saj. Kërkoni për tokë në shitje afër tegut,toke ne shitje yzberisht, toke ne shitje baldushk etj

Gjeni tokë, fusha dhe ferma në Merrjep.al


Shikoni të gjitha njoftimet në kategorinë e tokë,fusha dhe fermës dhe gjej tokën, truallin, parcelën apo fushën me hapësirën që iu përshtatet juve. Për të gjetur llojin e tokës, fushës apo fermës që ju kërkoni ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat që ofrohen.

Filtroni kërkimet në bazë të çmimit, llojit të parcelës, dhe vendndodhjes që deshironi të bleni dhe shikoni njoftimet për toka, fusha dhe farma të renditura sipas veçorive të kërkimit që ju keni zgjedhur.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione