Shkodër | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 425
Shpendë , 21
Mace , 10
Të tjera , 10
10 Jan 17:21 ,

Qen Zagar

09 Jan 16:22 ,

Mini spitz

150 EUR

08 Jan 09:18 ,

Mini spitz

150 EUR

05 Jan 14:06 ,

Mini spitz

150 EUR

04 Jan 10:37 ,

Mini spitz

150 EUR

01 Jan 22:58 ,

Maltez

200 EUR

26 Dhj 14:24 ,

Shitet mini spitz

150 EUR

21 Dhj 08:50 ,

Shitet mini spitz

150 EUR

15 Dhj 16:07 ,

MALTEZ

230 EUR

15 Dhj 12:48 ,

Pastor

100 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Dhj 09:32 ,

Shitet mini spitz

150 EUR

13 Dhj 21:40 ,

Shitet mini spitz

150 EUR

04 Dhj 08:54 ,

Hasky

27 Nën 17:35 ,

Spitz

100 EUR

21 Nën 09:46 ,

Pastor

1 EUR

02 Nën 19:49 ,

Papagall

2 500 LEK

25 Tet 14:09 ,

Rottweiler

250 EUR

24 Tet 20:29 ,

Klysh pitbull

70 EUR

15 Tet 18:07 ,

Hasky

12 Tet 20:33 ,

Qen

09 Tet 21:43 ,

Pastor gjerman

100 EUR

08 Tet 18:33 ,

Qen

100 EUR

06 Tet 20:15 ,

Minispic

200 EUR

06 Tet 20:03 ,

Minispic

200 EURNë fillim