Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Instrumente me Tela në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Të gjitha llojet e instrumenteve me tel në një vend. Gjej njoftime për instrumente me tel të ndryshme si kitare klasike, kitare bass, violinë, Kitare legent, Kontrabase, kitare elektrike, kitare akustike, violinë elektrike, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej instrumente me tela me çmimet më të volitshme.29 Maj 20:29 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Tiranë

kitare elektrike

15 000 LEK

29 Maj 20:29 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Tiranë

kitare akustike

15 000 LEK

11 Maj 05:23 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Korçë

Bokse montarbo

600 LEK

25 Mar 11:29 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Durrës

Okazion

1 000 LEK

17 Mar 11:45 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Korçë

Llahutë e re

800 EUR


Kërkoni instrumente me tela të reja apo të përdorura? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej instrumente me tela nga më të ndryshmet në shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Instrumente me tela në MerrJep.al


Gjej të gjitha llojet e instrumenteve me tela në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për kitare klasike, kitare bass, violinë, Kitare legent, Kontrabase, kitare elektrike, kitare akustike, violinë elektrike, instrumente folklorike, viola, çifteli, kitare toledo, violin profesionale, violinçel, kitare elektro-akustike, sharki, dhe shumë instrumente tjera nga më të ndryshmet me çmimet më të arsyeshme. FIltro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për instrumentin që të duhet dhe gjej instrumente të ndryshme në shitje.


Shit instrumente me tela në MerrJep.al


Nëse keni instrumente me tela apo pajisje shtesë për instrumente që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejt dhe leht dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në Gjithë Shqipërinë. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione