Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:59 Të tjera , Vlorë

Makin qepse

8 000 LEK

Online
Dje 19:09 Të tjera , Vlorë

fener ndricues led me konsum te ulet

5 400 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 11:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Vlorë

Lavatrice Samsung

140 LEK

09 Maj 08:02 Furra dhe mikrovalë , Vlorë

"AEG" Pianure WOK me induksion

1 LEK

Online
09 Maj 05:14 Të tjera , Vlorë

Metal kerkues

100 EUR

03 Maj 04:42 Të tjera , Vlorë

Lavaman Elektrik Me Ngrohje

1 800 LEK

15 Pri 13:46 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer i vogel

3 500 LEK

10 Pri 18:22 Ngrohës dhe Klima , Vlorë

Oxhak kaldaje

5 000 EUR

28 Mar 11:41 Furra dhe mikrovalë , Vlorë

Furrë elektrike me dy plitka

2 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Mar 11:41 Furra dhe mikrovalë , Vlorë

Furrë me dy plitka elektrike

2 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 13:11 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Exquisit Frigorifer i vogël A++

50 EUR

24 Shk 21:49 Të tjera , Vlorë

Makine Qepese

21 Shk 07:18 Të tjera , Vlorë

Shitet kondicioner super gjendje

250 EUR

18 Shk 08:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Vlorë

Shitet lavatrice

50 LEK

06 Shk 10:17 Ngrohës dhe Klima , Vlorë

Kalorifer

5 500 LEK

06 Shk 10:11 Furra dhe mikrovalë , Vlorë

Friteze TEFAL 1000

6 500 LEK

31 Jan 21:45 Furra dhe mikrovalë , Vlorë

Weber Genesis Grill - Green

700 EUR

09 Jan 23:17 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

FRIGORIFERA PER BIZNESE

26 Dhj 17:23 Të tjera , Vlorë

Pjese per frigorifera dhe lavatrice te reja

11 111 EUR

04 Dhj 21:32 Të tjera , Vlorë

Okazion

400 LEK

11 Nën 00:14 Enëlarëse , Vlorë

shitet lavastovilie indesit

15 000 LEK

09 Nën 15:00 Të tjera , Vlorë

Shes Teknograf ROBOTRON per projekte

110 EUR

03 Nën 13:25 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

160 LEK

03 Nën 13:22 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

140 LEK

03 Nën 13:15 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

150 LEK

01 Nën 13:08 Të tjera , Vlorë

Kondicioner përdorur në gjendje shumë të mirë

10 000 LEK

20 Tet 13:26 Të tjera , Vlorë

Makine qepese me shume procese

15 000 LEK

18 Tet 12:41 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion

140 LEK

12 Tet 19:04 Enëlarëse , Vlorë

shitet lavastovilie indesit

160 EUR

24 Sht 09:47 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer banake

100 LEK

12 Sht 12:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Vlorë

MIELE Përdoret larja e Mejdjes

17 000 LEK

09 Sht 20:02 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Ngrirës BEKO në gjëndje të mirë

12 000 LEK

07 Sht 16:38 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer banake

1 LEK

21 Gush 13:41 Të tjera , Vlorë

vakum profesjonal

200 EUR

15 Gush 21:27 Të tjera , Vlorë

Shitet dushi (bolier dushi) 10000 leke

10 000 LEK

12 Gush 12:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

120 LEK

12 Gush 12:31 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

150 LEK

10 Gush 19:06 Të tjera , Vlorë

Shitet Dushi

100 EUR

30 Korr 15:23 Të tjera , Vlorë

Hekur Tefal ACCESS

3 800 LEK

30 Korr 13:59 Ngrohës dhe Klima , Vlorë

freskuese Ariston

500 LEK

27 Korr 18:52 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer

6 000 LEK

25 Qer 08:39 Të tjera , Vlorë

Kazan inoksi industrial 300 litra

300 EUR

11 Qer 20:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Vlorë

Shitet per arsye los perdorimi

120 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione