Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigoriferë dhe frizë Të gjitha në Vlorë

Beko , 5
LG , 1
Samsung , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 13:46 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer i vogel

3 500 LEK

13 Mar 13:11 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Exquisit Frigorifer i vogël A++

50 EUR

09 Jan 23:17 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

FRIGORIFERA PER BIZNESE

03 Nën 13:25 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

160 LEK

03 Nën 13:22 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

140 LEK

03 Nën 13:15 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

150 LEK

18 Tet 12:41 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion

140 LEK

24 Sht 09:47 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer banake

100 LEK

09 Sht 20:02 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Ngrirës BEKO në gjëndje të mirë

12 000 LEK

07 Sht 16:38 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer banake

1 LEK

12 Gush 12:31 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

150 LEK

27 Korr 18:52 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer

6 000 LEK

24 Pri 12:11 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frogorifer banak Ocean

7 000 LEK

12 Pri 12:54 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion 2 frigoriferash

10 000 LEK

13 Sht 18:38 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion

250 EUR

21 Mar 12:36 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet frigorifer i bardh Gjendja 10/10

18 000 LEK

19 Jan 16:44 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer mural

1 500 EUR

26 Nën 12:45 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Elektroshtepiake

450 000 LEK

25 Tet 08:17 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

shitet Frigorifer per bare

15 Tet 12:00 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

shitet frigoriferi

14 Tet 08:44 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet frigorifer per lokal

15 Qer 08:05 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet frigirifer i bardhe

10 000 LEK

02 Qer 21:50 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion shitet frigoriferi

50 000 LEK

06 Tet 12:25 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shiten Frigorifer

1 LEK

18 Qer 12:46 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

SHITET FRIGORIFER REKLAM.

03 Qer 23:28 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer samsung

15 000 LEK

01 Tet 08:50 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

frigo

150 LEK

14 Gush 12:30 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Freezer fridge HUYNDAI

15 000 LEK

01 Korr 15:36 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer

200 LEK

01 Qer 17:46 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer I vogel

9 000 LEK

31 Mar 12:09 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet Frigorifer bari

17 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Mar 09:49 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion Shitet frigoriferi

200 LEK

27 Nën 16:42 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet frigorifer i vogel

20 000 LEK

10 Sht 15:32 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

esht n gjendje t mir pune

110 LEK

18 Gush 10:27 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer motta dhe samsung

40 000 LEK

11 Korr 14:09 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

frigorifer ariston hotpoint

120 LEK

11 Korr 08:35 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer Motta

40 000 LEK

18 Qer 13:25 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

frigorifer samsung

1 200 LEK

03 Pri 22:03 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Okazion 280 litra i markes BEKO

150 LEK

20 Jan 19:15 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer inoks

55 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Maj 20:20 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Motorra Frigoriferi

03 Shk 20:36 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Motorra Frigoriferi

11 Gush 19:06 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer U SHIT

140 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione