Blej Ngrohëse dhe Klima në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Alfa Plam , 6
Panasonic , 11
Termo , 1
LG , 15

Ngrohëse dhe klima të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ngrohëse dhe klima nga marka e ndryshme si Alfa plam, Panasonic, LG, Vivax, Neo,  dhe shumë marka tjera në shitje. Kërkoni në kutinë e kërkimit për ngrohësen, klimen apo kondicionerin që ju duhet dhe gjejë njoftimet që ju interesojnë.


09 Jan 11:39 ,

Ngrohse

14 000 LEK

28 Dhj 18:49 ,

sobe me pelet

530 EUR

25 Dhj 10:46 ,

Kalorifer

7 000 LEK

09 Dhj 20:54 ,

Shitet sob druri

9 000 LEK

05 Dhj 14:51 ,

Sobe me pelet

600 EUR

03 Nën 14:15 ,

Kaldaj

300 EUR

Jeni duke kërkuar për ngrohëse apo klima? Gjej ngrohëse, kamina, klima, kondicioner,të reja apo të përdorura nga markat më të njohura në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ofertat më të mira.

Blej ngrohëse dhe klima në MerrJep.al

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të ngrohësve, klimave apo kondicionerëve. Gjeni kondicioner daikin, kondicioner a+++, kondicioner inverter 18, kondicioner inverter a+++, midea kondicioner, kondicioner daikin 24, kondicioner inverter 24, kondicioner invertter general, ngrohese elektrike, klima fuego, merrjep klima, kondicioner per zyra, kondicioner portativ shiko njoftimet dhe gjeni atë që ju duhet juve me çmimet më të volitshme.

 

Shit ngrohëse dhe klima në MerrJep.al

Posedoni ngrohëse, klima apo kondicioner të ndryshëm që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar për ngrohëse dhe klima të ndryshme nëmesin e mijëra vizitorëve.


Në fillim