Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ngrohëse dhe Klima në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Alfa Plam , 15
Panasonic , 28
Termo , 2
LG , 38
Vivax , 2

Ngrohëse dhe klima të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ngrohëse dhe klima nga marka e ndryshme si Alfa plam, Panasonic, LG, Vivax, Neo, dhe shumë marka tjera në shitje. Kërkoni në kutinë e kërkimit për ngrohësen, klimen apo kondicionerin që ju duhet dhe gjejë njoftimet që ju interesojnë.Sot 13:41 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

BOMBOLA GAZI

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:50 Ngrohës dhe Klima , Shkodër

Kondicioner

900 EUR

Dje 00:14 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

Kalorifer

80 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 11:51 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

Ngrohese Kumtel KS-2861

4 000 LEK

23 Mar 12:48 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

Ngrohese

5 000 LEK

21 Mar 23:03 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

Kondicioner Midea

400 EUR

12 Mar 15:55 Ngrohës dhe Klima , Durrës

Dy kondicioner 12btu 100 € copa

100 EUR Çmimi me zbritje

11 Mar 20:35 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

Ftohës ajri Fuego

6 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Mar 12:04 Ngrohës dhe Klima , Tiranë

AC CARRIER PULT I RI

2 000 LEK

11 Mar 09:29 Ngrohës dhe Klima , Durrës

Shiten Kondicionere Midea Portabel

24 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Mar 14:49 Ngrohës dhe Klima , Elbasan

Kondicioner Midea

70 000 LEK


Jeni duke kërkuar për ngrohëse apo klima? Gjej ngrohëse, kamina, klima, kondicioner,të reja apo të përdorura nga markat më të njohura në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ofertat më të mira.


Blej ngrohëse dhe klima në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të ngrohësve, klimave apo kondicionerëve. Gjeni kondicioner daikin, kondicioner a+++, kondicioner inverter 18, kondicioner inverter a+++, midea kondicioner, kondicioner daikin 24, kondicioner inverter 24, kondicioner invertter general, ngrohese elektrike, klima fuego, merrjep klima, kondicioner per zyra, kondicioner portativ shiko njoftimet dhe gjeni atë që ju duhet juve me çmimet më të volitshme.Shit ngrohëse dhe klima në MerrJep.al


Posedoni ngrohëse, klima apo kondicioner të ndryshëm që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar për ngrohëse dhe klima të ndryshme nëmesin e mijëra vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione