Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mbulesa, Batanije dhe Zbukurime në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Zbukurime, mbulesa, batanije të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej batanije, jorgan, mbulesa për shtrat dhe mobilje, piktura, drita dhe gjëra tjera dekoruese këto dhe shumëçkatjetër në shitje. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për atë qëju nevojitet dhe gjeni ato që ju duhen.03 Dhj 12:08 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Shitet Peme e vitit te ri

4 900 LEK

02 Dhj 21:06 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Shes Peme Viti i Ri

21 000 LEK

13 Nën 15:10 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Shkodër

Panorame

25 EUR

30 Tet 13:08 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Peme Krishtlindje

5 000 LEK

25 Tet 22:11 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Shiten Papagaj australian me kafaz

4 000 LEK

29 Korr 21:12 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Qese me vakum

3 290 LEK

15 Korr 22:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Shkodër

Shiten

1 EUR

10 Korr 12:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Durrës

Rrobat e një botiku

2 500 EUR

29 Qer 08:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Jorgan

1 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Qer 09:45 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Durrës

Qyp dekorues

1 000 LEK

18 Pri 14:22 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Shiten lule

2 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Pri 17:34 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

VAZO DEKORATIVE

16 000 LEK

24 Mar 11:59 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Shitet Peme Krishtlindjesh 2.2m

4 000 LEK

06 Mar 14:24 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Paisje spa/Madazh

15 000 LEK

20 Shk 19:21 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Korçë

shitet

500 LEK

17 Jan 02:48 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Pogradec

Cope plastike

300 EUR

09 Jan 21:29 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Aksesore handmade

2 500 LEK

03 Dhj 19:37 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Malësi e Madhe

Kondicioner

1 111 111 LEK

03 Dhj 00:13 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Durrës

Pema E Vitit Te Ri

01 Dhj 11:50 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Durrës

Furr per stampime

100 000 LEK

21 Nën 23:06 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Dyshek dopio

80 EUR

19 Nën 15:10 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Mbulesa divanesh 3+2+1+1.

6 000 LEK

07 Nën 12:29 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Vlorë

Okazion

80 LEK

04 Tet 01:45 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Okazion dyshek aloe Vera

70 LEK Çmimi me zbritje

26 Qer 07:08 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Tiranë

Akuarium

100 LEK


Gjej gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj në MerrJep.al. Blej batanije, mbulesa për shtrat, gjëra dekoruese për dhoma të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje në GJithë Shqipërinë.


Blej Batanije, mbulesa, zbukurime në shitje në MerrJep.al


Nëse jeni duke e mobiluar shtëpinë tuaj apo jeni duke e renovuar atë, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni njoftime për mbulesa për krevat, batanije me ngrohje, batanije për bebe, jorgan me pupla, jorgane të ndryshme, letra muri, vazo, piktura, mbulesa për shtrate, pasqyra, panorama, dyshek me ngrohje, mbulesa te punuara me dorë, punime dore të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al.Shit batanije, mbulesa apo zbukurime në MerrJep.al


Shisni mbulesa, batanije, jogane, të reja apo të përdorura dhe piktura apo punime të ndryshme të bëra me dorë, në tregun më të madhë online nëShqipëri - MerrJep.al. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione