Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Materiale për ndërtim | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:37 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shitet

450 LEK

19 Qer 15:14 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Tulla Shamot

1 500 LEK

28 Maj 22:24 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Dyer Duralumin

1 LEK

07 Shk 20:24 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Lazer Hilti

600 EUR

28 Sht 19:47 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Dekore kollona

1 LEK

04 Maj 20:28 Materiale për ndërtim , Lushnjë

SHITET SALDATRICE

180 EUR Çmimi me zbritje

16 Jan 21:11 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Punime te ndryshme

1 LEK

05 Jan 21:35 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shiten kalorifera

800 LEK

19 Nën 03:54 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shes

1 LEK

09 Nën 13:18 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shes

26 Sht 09:14 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shitet

150 LEK

16 Nën 19:59 Materiale për ndërtim , Lushnjë

pomp

3 500 LEK

04 Pri 23:02 Materiale për ndërtim , Lushnjë

bombina betoni

1 LEK

01 Pri 19:00 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Skela

03 Mar 19:50 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Nivel

16 Shk 17:58 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Mulli Rere

23 000 EUR

06 Nën 19:48 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Me duhet kabll elektrik

28 Sht 15:44 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shes EURO Paleta

5 EUR

29 Gush 11:44 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Prerese pllakash me uj

500 EUR

16 Pri 23:58 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Matrapik Hilti

3 000 EUR

09 Jan 17:27 Materiale për ndërtim , Lushnjë

shkall mobiljesh

11 500 EUR

21 Sht 13:18 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Pajisje per ngjitje te plasikes

250 EUR

11 Sht 21:03 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Laminat 24 m2

12 EUR

07 Gush 10:12 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Betonjere

75 000 LEK

18 Korr 17:50 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Arka kaucuku

6 EUR

08 Dhj 17:06 Materiale për ndërtim , Lushnjë

Shite pomp

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione