Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Materiale për ndërtim | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 17:34 Materiale për ndërtim , Berat

Shitet Depozite Uji

10 000 LEK

23 Jan 22:47 Materiale për ndërtim , Berat

Laser profesional

90 EUR

07 Dhj 20:46 Materiale për ndërtim , Berat

Prese hidraulike

100 000 LEK

27 Maj 23:06 Materiale për ndërtim , Berat

Set dushi incaso.

300 EUR

05 Pri 13:52 Materiale për ndërtim , Berat

Internite per cati

1 LEK

27 Nën 12:58 Materiale për ndërtim , Berat

Shitet Depo uij 22 ton

2 400 EUR

11 Tet 11:52 Materiale për ndërtim , Berat

Aspiratora akazion

100 LEK

27 Gush 23:54 Materiale për ndërtim , Berat

Matriale ndertimi

15 Dhj 11:23 Materiale për ndërtim , Berat

Shes

1 LEK

30 Sht 19:08 Materiale për ndërtim , Berat

Betoniera

250 EUR

03 Sht 18:20 Materiale për ndërtim , Berat

Betaforma

840 EUR

23 Nën 23:33 Materiale për ndërtim , Berat

Shitet

10 Nën 11:25 Materiale për ndërtim , Berat

Troko e madhe Metabo

125 LEK

22 Jan 12:14 Materiale për ndërtim , Berat

Sharre guri sthil

500 EUR

04 Sht 13:22 Materiale për ndërtim , Berat

Sharr guri

2 000 LEK

02 Jan 10:06 Materiale për ndërtim , Berat

Makin Blloqesh

300 EUR

25 Maj 18:32 Materiale për ndërtim , Berat

tjegulla

25 LEK

12 Dhj 14:04 Materiale për ndërtim , Berat

Pres suvatimi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Dhj 14:00 Materiale për ndërtim , Berat

Pres suvatimi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Dhj 17:45 Materiale për ndërtim , Berat

Tjegulla

25 LEK

08 Dhj 20:06 Materiale për ndërtim , Berat

tjegulla

25 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Skela Pllaka Parket Dritare Dyer derrasa Kontenier Troko Betoniere Makina te perdorura Pllaka shtrimi Skele tjegulla Troho te vogel Mercedes benz sprinter gjenerator Kompresor ajri Vegla pune Shpi Betonjere Gur berat Wc Depozita dritare dyer Share guri Dritare alumini material ndertimi Kolibe qeni dhe vazo lulesh pllaka mermeri Pomp suvatimi Materiale per ndertim Forma poliretani per Beton Matrial ndertimi Betoniere me motor elektrik dru zjarri Profile hekuri te perdorur Pllaka per oborr Porte te brendshme Disk drruri Hekur kthyese baleta guri Materiale ndertimi Sharre hekuri Wc per banjo Gure dekorative Makineri blloqesh llamarine Skela per fasada Skela fasade Frigorifer te perdorur 1+1 Panele Sanduiç te perdorur Porte te brendshme alumini Tulla Tjiegulla depozita uji Mini eskavator Gure per ndertim material ndertim sanduic Sanduiç te perdorur hekur Pres suvaje Tiran TAVOLINA PORTATIVE Profile hekuri Shiten pllaka mermeri Koseceke Depozita nafte Gure Ford focus Abkant pres blloqe betoni gjenerator 50 kw vegla hidraulike Sanduic internit stabilizator Rafte per dyqan Vendbanime ose shtepi me qera ne ure vajgurore Tjefulla Kontenier alumini pompa Rezine Shtepi ne Shpirag Prerse pllakash sigma per skela greke Kamera sigurie te jashtme Skeleri Drrasa Elektrobango monofaz e përdorur në Shqipëri në shitje dritare duralumin Ndriçus Betoforme Profile alumini të perdorura Salda trice Velabisht Xhama te zi ytong Disk drruri per trroko QaWwaqAq a 2—aa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione