Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Përmet

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori,ose lokacione Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Përmet ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Përmet

Mundesi ndrrimi Shitet Mercedez benz what S' up 0695303651

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

Shitet Benz w203

300 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Përmet

Shitet Mercedes Benz E350 Benzine

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Përmet

C clas 180

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

Mercedes Benz C-Class 220 CDI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

Mercedes Benz C220 EVO Automatik

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

Mercedes Benz C220 CDI AMG Line

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 14:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

U shit Flm!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Shk 19:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Përmet

Benz 208

3 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Jan 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Përmet

Mercedes benz w203

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

U shit

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 12:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Përmet

Okazion w204 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Përmet

Okazion w204

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 09:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Përmet

Mercedes-Benz E220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Tet 00:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Përmet

Shitet kamion Mercedes benz

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Përmet

Shitet kamion Mercedes benz

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Përmet

Okazion w204

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Përmet

Shitet 1.8 Benzin - Gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

SHITET E CLASS SUPER GJENDJE ❗️

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Përmet

Shitet ose nderrohet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Përmet

Mercedes E 200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Përmet

Mercedes E200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 06:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Përmet

Benz 207

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Përmet

Benz

4 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 23:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Përmet

Shitet Mercedes-Benz

4 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Përmet

190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 20:53 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Përmet

Mercedes Vario

25 000 EUR

19 Jan 19:39 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Përmet

Mercedes-benz Sprinter616

13 000 EUR

23 Nën 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Përmet

MERCEDES-BENZ EVO 280

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 17:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Përmet

SHITET MERCEDES BENZ EVO 280 AUTOMATIK 6300 EURO

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Përmet

Shitet per arsye emigrimi

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Përmet

Mercedes-BENZ E 270 Automatik 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 16:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Përmet

Mercedes Benz C200

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

Mercedes Benz C Clas 220 cdi automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

Benz cklas

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

Shitet Fugon mallrash Mercedez-Benz

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

Mercedes Benz C Clas 220 cdi automatik

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

C Clas 220 Cdi Diesel 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

Mersedez-benz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

SHITET BENZ 180 BENZIN-GAZ

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • Benz në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Benz në kategorinë Automjete
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 420 | E-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • benz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | SL 500 | SL-Class

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione