Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1.8 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Korçë

Automjete , 22

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1.8,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1.8 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����C230 KOMPRESSOR(MOTOR 1.8)/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 1.8 Turbo+ Gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 03:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 18:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 1.6 benzine gaz

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 13:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Korçë

A class 1.8 naft 2006 blu 2200 euro okazion

2 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 02:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 look GTI

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 09:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

GOLF 4 1.8 TURBO BENZIN+GAZ IMPJANT MUZIKE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 08:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

GOLF

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 19:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 1.8 Turbo Benzin Gas

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 13:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet Golf 4 GTI 1.8 T Benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 07:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 7 2016 55 mij km origjinale okazion!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Tet 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Gofl 4 bezin + gaz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 18:51 Makina  ·  Ford  ·  Escort  ·  Korçë

Ford Escort 1.8 naft

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet & ndrohet

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

Okaziooon Mercedes C180 benzin+gaz

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 11:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

VW Golf benzin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

VW Golf 3

1 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 16:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

VW Golf 3 benzin+gaz

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 21:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet Golf 3

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 11:16 Makina  ·  Korçë

VW Golf 3 1.8 benzin -93

900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1.8 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione