Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prona ne shitje - Vila Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prona ne shitje,kategori Vila,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prona ne shitje Të gjitha | Vila | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 10:37 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

3 500 EUR / muaj

15 Mar 09:19 Vila , Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Te Bulevardi "Epidamn", Durres

520 000 EUR

13 Mar 16:27 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

400 000 EUR

13 Mar 16:23 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ !

800 EUR / muaj

13 Mar 14:27 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

300 000 EUR

09 Mar 13:33 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI NE LAGJEN 14, SHKOZET - DURRES.

80 000 EUR

09 Mar 13:33 Vila , Durrës

SHITET VILE NE KENETE !

110 000 EUR

07 Mar 09:13 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

1 500 EUR / muaj

06 Mar 09:14 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

300 EUR / muaj

01 Mar 14:42 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

1 500 EUR / muaj

20 Shk 11:24 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE DY-KATESHE NE QERRET!

16 000 EUR / muaj

17 Shk 17:05 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

1 500 EUR / muaj

07 Shk 16:06 Vila , Durrës

SHITET VILE NE HEKURUDHA!

190 000 EUR

25 Jan 17:50 Vila , Durrës

SHESIM VILE 2 KATESHE NE NISHTULLA!

170 000 EUR

24 Dhj 11:02 Vila , Durrës

Super Vile ne Golem

320 000 EUR

24 Dhj 09:49 Vila , Durrës

SHITET VILE NE LAGJEN 15, SPITALLE-DURRES

230 000 EUR

13 Dhj 10:51 Vila , Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Te Bulevardi "Epidamn", Durres

520 000 EUR

13 Dhj 10:51 Vila , Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Te Bulevardi "Epidamn", Durres

520 000 EUR

01 Dhj 16:14 Vila , Durrës

SHITET VILE 5-KATESHE PRANE KAZAZIT !

578 500 EUR

07 Nën 12:20 Vila , Durrës

SHITET GODINE 4 KATESHE NE PLAZH!

1 500 000 EUR

31 Tet 08:46 Vila , Durrës

SHESIM VILE NE GOLEM!

400 000 EUR

15 Gush 11:16 Vila , Durrës

Shesim vile 4 kateshe ne Golem!

400 000 EUR

25 Korr 14:10 Vila , Durrës

SHITET VILE 2-KATESHE NE SHENAVLASH!

135 000 EUR

28 Maj 09:53 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 18

300 EUR / muaj

03 Maj 12:07 Vila , Durrës

Shitet Vile 2 kateshe ne Spitalle

230 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prona ne shitje | Të gjitha | Vila | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione