Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prona ne shitje - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prona ne shitje,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prona ne shitje Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 00:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET MAGAZINA + SHTEPI

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:52 Shtëpi , Tiranë

�� SHITET SHTËPI + 1700M² TOKË, IBË E SIPËRME!

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:17 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE MUZEUMIT!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:45 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:55 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private RR.Arberit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 13:47 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE VILA E ZOGUT !

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:43 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:55 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE MUZEUMIT!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Maj 23:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 + garazhd

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 17:29 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 15:41 Shtëpi , Tiranë

(T) �� SHITET SHTËPI + 370M² TRUALL, KAMËZ!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 15:23 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SPITALLE!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Maj 14:32 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
31 Maj 14:10 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL + NDËRTESË NË JONUFËR, VLORË

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 14:06 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE NË JONUFËR, VLORË

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 13:45 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NE QENDRËN E QYTETIT, VLORË

140 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
31 Maj 11:38 Shtëpi , Vlorë

Shitet apatament 2+1,Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
31 Maj 11:30 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartment 1+1 në ujë të ftohtë, Vlorë, 60m2.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Maj 16:07 Shtëpi , Tiranë

(A) �� SHITET SHTËPI + TOKË, KODRA E PRIFTIT!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:40 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private e vjeter me oborr ne plepa durres

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 21:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Maj 21:02 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Kamez

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 15:52 Shtëpi , Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE TEK VAJGURI ,SHKODËR

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 15:52 Shtëpi , Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE NË RUS, SHKODËR

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 15:35 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE 2 KATE NE BABRRU

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Maj 15:12 Shtëpi , Kavajë

Shitet Vile 1 kateshe Golem

370 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Maj 09:45 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE SHENVLASH PRANE TREGUT TE MAKINAVE!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Maj 19:16 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 në Vorë

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Maj 18:51 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne Astir

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 15:44 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI + 2000M² TOKË, IBË E POSHTËME!

265 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
27 Maj 04:00 Shtëpi , Vlorë

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË QEPARO, HIMARË

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 18:22 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
26 Maj 17:20 Shtëpi , Tiranë

(A) �� SHITET SHTËPI E VJETËR + 700M² TOKË, YRSHEK!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 16:42 Shtëpi , Tiranë

(A) �� SHITET SHTËPI + 400M² TOKË, ISH TREGU ELEKTRIK!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Maj 09:49 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE GOLEM !!!

139 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Maj 17:30 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Maj 15:39 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI + 2300M² TOKË (E KUQE), MULLET!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Maj 11:34 Shtëpi , Tiranë

SHITEN 2 SHTËPIA TË VJETRA, 109M²+ 500M² TRUALL, NË FIKAS!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Maj 09:14 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
24 Maj 18:06 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE GALAKTIKUT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Maj 17:48 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi Private 3 Kateshe prane Katedrales, Shkoder

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Maj 13:18 Shtëpi , Krujë

Shitet shtepi private ne periferi te tiranes

145 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
24 Maj 10:33 Shtëpi , Durrës

SHITET PAPAFINGO PRANE SHKOLLES ITALIANE

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 16:20 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 84M² + 1000M² TOKË, NË BËRZHITË!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prona ne shitje | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione