Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vila | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:48
Linku:
Vila , Durrës

Shitet vile ne qender te Durresit

1 LEK


Sot 09:19 Vila , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO", GJIRI I LAL

1 600 000 EUR

Sot 09:18 Vila , Durrës

SHITET VILE NE SPITALLE!

200 000 EUR

Sot 09:18 Vila , Durrës

SHESIM VILE ME PISHINE BRENDA NE KOMPLEKS TEK MALI I ROBIT !

420 000 EUR

Sot 09:18 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

Sot 09:17 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE NE SHEN VLASH!

280 000 EUR

Sot 09:16 Vila , Durrës

SHITET VILE NE HEKURUDHA!

150 000 EUR

Sot 09:15 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE AFER SPITALIT !

220 000 EUR

Sot 09:12 Vila , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE GOLEM !

650 000 EUR

Online
Sot 09:12 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI DHE TOKE NE QERRET ANES RRUGES!

160 000 EUR

Sot 09:12 Vila , Durrës

EXCLUSIVE! VILE NE SHITJE TEK 'BRAKA RESIDENCES DIAMOND HILL

750 000 EUR

Sot 09:11 Vila , Durrës

SHITET TOKE DHE VILE 4 KATESHE NE GOLEM !

250 000 EUR

Sot 09:11 Vila , Durrës

JEPET VILE ME QERA NE PLAZH LAGJIA 13.

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 09:11 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM !!!

800 000 EUR

Online
Sot 09:10 Vila , Durrës

SHITET VILE INDIVIDUALE TE RESIDENCA SAN PIETRO!

650 000 EUR

Sot 09:06 Vila , Durrës

Shiten Vila Ne torquas vije e pare Gjiri i Lalzit

420 000 EUR

Sot 08:03 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET!

950 000 EUR

Sot 07:35 Vila , Durrës

VILE UNIKE NE SHITJE NE PINET, NDROQ!

600 000 EUR

Sot 01:30 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2- kateshe, Gjiri i Lalezit

270 000 EUR

Sot 01:30 Vila , Durrës

SHITET VILE 3- KATESHE NE SPITALLE!

250 000 EUR

Sot 00:26 Vila , Durrës

Shitet Shtepi + Toke 3000m2 105.000euro

105 000 EUR

Dje 22:59 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ILIRIA!

2 500 EUR / muaj

Dje 21:07 Vila , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE QERRET

350 000 EUR

Dje 20:14 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE ARAPAJ!

2 800 EUR / muaj

Dje 19:32 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

2 000 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione