Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Mar 10:06 Video kamera , Kukës

BLACK MAGIC 4K

1 000 EUR

12 Jan 23:57 Fotoaparate , Kukës

Sony A7 iii

1 000 EUR

20 Tet 20:42 Video kamera , Kukës

Kamer antike

230 EUR

17 Tet 16:56 Video kamera , Kukës

Kamer sony fx1

480 EUR

17 Tet 16:56 Video kamera , Kukës

Shitet MRC 1

300 EUR

21 Qer 21:08 Të tjera , Kukës

Shitet Navigator Benzi origjinal

200 EUR

06 Jan 16:44 Televizorë dhe Projektorë , Kukës

Shitet

01 Jan 17:15 Televizorë dhe Projektorë , Kukës

Shitet

22 Nën 16:19 Fotoaparate , Kukës

Minilab Foto

1 000 EUR

27 Korr 16:23 Fotoaparate , Kukës

Fujifilm MK18-55mm T2.9

2 750 EUR

29 Jan 08:23 Fotoaparate , Kukës

canon

29 Jan 08:23 Fotoaparate , Kukës

canon

24 Gush 13:22 Të tjera , Kukës

Best iptv service

08 Gush 18:16 Të tjera , Kukës

ore me elektrecitet

100 LEK

27 Dhj 18:27 Të tjera , Kukës

Lavastovilje

190 000 LEK

19 Korr 12:58 Pjesë për TV/Satelitë , Kukës

Shitet

100 EUR

11 Mar 19:06 Fotoaparate , Kukës

Sony a6500 + sony 16mm f/2.8

1 199 EUR

11 Mar 10:09 Fotoaparate , Kukës

DJI Inspire + Zenmuse x3

999 EUR

27 Nën 17:26 Fotoaparate , Kukës

Canon Eos1 D

250 EUR Çmimi me zbritje

26 Nën 11:28 Video kamera , Kukës

kamera sony

1 350 EUR

18 Nën 22:24 Video kamera , Kukës

Shiten kamerat

01 Tet 19:04 Fotoaparate , Kukës

Drone parrot mambo combo

99 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 22:17 Fotoaparate , Kukës

Nikon d3200 18-105mm

275 EUR

15 Qer 17:57 Video kamera , Kukës

Canon 5D Mkiii + extras

1 050 EUR

10 Qer 10:15 Video kamera , Kukës

kamera

60 EUR

04 Qer 08:28 Video kamera , Kukës

DJI Inspire 1 + Shtesat

1 000 EUR

16 Maj 19:40 Video kamera , Kukës

Canon XC10

1 000 EUR

13 Tet 22:42 Fotoaparate , Kukës

Shitet Aparatat Prfs. Canon

21 Qer 13:36 Video kamera , Kukës

SONY FX 1 HD

300 EUR

21 Qer 13:36 Video kamera , Kukës

Kamera SONY VX 2200

330 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione