Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 18:17 Të tjera , Korçë

Shitet Mag250 origjinal

95 EUR

07 Mar 09:51 Video kamera , Korçë

GoPro Hero

120 EUR

12 Shk 01:30 Pjesë për TV/Satelitë , Korçë

V8 GOLDEN

50 EUR

13 Jan 14:53 Fotoaparate , Korçë

Minolta 7000 analog

17 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Jan 13:22 Fotoaparate , Korçë

70-200 NIKON LENTE

650 EUR

20 Nën 18:35 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

TV Fuego

130 LEK Çmimi me zbritje

19 Nën 15:10 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

LG 32 POLC

100 EUR

18 Nën 20:54 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

Janë pesë cop

10 000 LEK

18 Nën 20:54 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

Janë pesë cop

10 000 LEK

26 Tet 15:28 Fotoaparate , Korçë

aparat SONY

120 EUR

27 Sht 21:00 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

shitje

150 LEK

25 Korr 19:55 Video kamera , Korçë

Kamer Profesionale SONY

40 000 LEK

17 Maj 19:22 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

Shes projektor

7 000 LEK

03 Maj 18:02 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

TV Philips

30 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Maj 12:28 Video kamera , Korçë

Dron dji mavic pro 2 ��

1 450 EUR

29 Mar 19:16 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

Okazjon

150 EUR

11 Mar 00:22 Televizorë dhe Projektorë , Korçë

board samsung 50 4k

100 EUR

06 Mar 16:53 Fotoaparate , Korçë

canon

40 LEK

04 Mar 12:56 Video kamera , Korçë

ultra4k

20 LEK

04 Mar 12:52 Video kamera , Korçë

mini camera

15 LEK

02 Mar 21:13 Video kamera , Korçë

sport camera

45 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 17:07 Pjesë për TV/Satelitë , Korçë

tx9

30 LEK

08 Jan 21:05 Video dhe DVD , Korçë

DVD - CD Xbox 360

120 LEK

20 Dhj 10:15 Video kamera , Korçë

Aparat Foto&video Nikon

130 EUR

30 Nën 12:47 Video dhe DVD , Korçë

CD Xbox 360

1 000 LEK

25 Nën 10:29 Të tjera , Korçë

Ps4

250 EUR

27 Tet 15:52 Fotoaparate , Korçë

Stdudio fotografike

4 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione