Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

11 - Telefona celular Të gjitha në Tiranë

Samsung , 66
Google , 8
Sony , 3
Huawei , 2
Mobile , 2
i-mobile , 1
LG , 1
Motorola , 1
Nokia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 11,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 11 Të gjitha | Telefona celular | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:39 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Tiranë

OKAZION JBL FLIP 6 TE RINJ NE KUTI

9 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 10:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Tiranë

IPHONE 11 PRO 64GB PERFEKT

26 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Tiranë

Iphone 11 pro

220 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:12 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 11 256GB/16

449 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi iPhone 11 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 11 Pro Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ipad pro 11" 2020

50 000 LEK

Dje 14:58 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 8 PRO

Shitësit të Besuar
Dje 12:22 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
13 Qer 11:34 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

Google Pixel 4

Shitësit të Besuar
12 Qer 14:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 11 Pro Max

270 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 12:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

16 000 LEK

12 Qer 12:45 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 8

Shitësit të Besuar
12 Qer 12:39 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Apple Iphone 11

Shitësit të Besuar
11 Qer 17:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPHONE 11

230 EUR

11 Qer 17:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Tiranë

IPHONE 11 PRO

270 LEK

10 Qer 10:37 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Tiranë

SAMSUNG GALAXY A54 5G

Shitësit të Besuar
05 Qer 23:23 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Super telefon

190 LEK

05 Qer 15:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

iphone 11

200 LEK

04 Qer 22:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch ultra 8��

60 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 12:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPhone 11

220 LEK

Online
29 Maj 11:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

24 Maj 05:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Tiranë

ipad pro 11" 2020

50 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 11 | Të gjitha | Telefona celular | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione