Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

J7 2016 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe J7 2016,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj J7 2016 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:46 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Dje 16:21 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

Dje 07:43 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

18 Qer 22:25 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

17 Qer 22:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

17 Qer 20:47 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

03 Shk 04:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Durrës

Iphone 8 64 GB OKAZION

259 LEK

27 Sht 08:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

samsung j7 2016

120 LEK

20 Gush 17:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

SHITEN EKRANE

400 LEK

19 Qer 12:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Celular

20 000 LEK

07 Qer 01:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung J7 2016

10 000 LEK

03 Qer 13:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung J7

10 000 LEK

23 Maj 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Fier

okazion

200 LEK

05 Nën 22:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Shkodër

Samsung j7

125 LEK

07 Sht 17:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet samsung galaxy j7 2016 16gb gjendje 10/10

14 000 LEK

28 Korr 12:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet plus minus

130 LEK

04 Qer 23:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

SHITET SAMSUNG GALAXY J7 2016

15 200 LEK

25 Maj 20:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Shkodër

Samsung J7 2016

16 000 LEK

21 Maj 12:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Samsung j7

120 LEK

18 Mar 19:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J7-2016

11 000 LEK

19 Shk 08:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

galaxy j7 2016

130 LEK

26 Jan 19:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

IPHONE 7 280 MIJ LEK

280 LEK

25 Jan 22:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

IPHONE 7 32GB 280 MIJ LEK

280 LEK

21 Jan 01:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

IPHONE 7 OKAZION

300 LEK

21 Jan 01:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

IPHONE 7 OKAZION

300 LEK

12 Dhj 22:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

SHITET SAMSUNG GALAXY J7 2016 GOLD

13 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Dhj 22:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Vlorë

SHITET SAMSUNG GALAXY J7 2016 GOLD

13 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Tet 21:24 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung j7

17 000 LEK

20 Sht 16:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet

170 LEK

30 Gush 18:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

Samsung J7 2016

20 000 LEK

20 Gush 21:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

J7 2016

19 000 LEK

13 Gush 15:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Super Cmime”iPhone & Samsung”❤️

19 500 LEK

05 Korr 13:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Pogradec

Samsung galaxy j7 2016

240 EUR

29 Qer 17:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Tiranë

shitet j3 2016 dhe j7 2016

110 180 LEK

29 Qer 15:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

Nderrim Xhami per cdo model

2 500 LEK

16 Qer 17:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Gramsh

Ledi

90 EUR

24 Maj 13:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

j7 2016

160 LEK

24 Maj 13:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

samsung galaxy j7 2016

160 LEK

16 Maj 07:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung j7

190 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 19:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

Samsung Galaxy J7 GOLD 5.5 inch Ofertë!!!!

18 000 LEK

01 Maj 18:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Okazion

160 LEK

13 Pri 18:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

��SUPER OKAZION��Samsung J7,J5,J3/2017✅

1 EUR

31 Mar 21:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsunga seria J te Rinj/Garanci 2 vjet

14 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj J7 2016 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione