Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 13:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Dibër

iPhone 14 pro

780 EUR

29 Shk 00:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Dibër

iPhone 7

50 EUR

12 Jan 11:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Dibër

shitet iphone 11

120 EUR

03 Nën 05:43 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Dibër

HUAWEI P30 PRO

21 000 LEK

01 Nën 11:18 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Dibër

HUAWEI P30 PRO

21 000 LEK

15 Sht 08:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Dibër

shitet per arsyje mosperdorimi

300 LEK

02 Sht 10:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Dibër

iphone 12

250 EUR

28 Gush 13:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Dibër

OKAZION iPhone 12

300 LEK

10 Qer 04:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Dibër

Apple iphone 14 pro max

550 EUR

29 Maj 13:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Dibër

iphone 14 Pro Max USA 256Gb

1 060 EUR

19 Maj 01:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Dibër

Apple iphone 14 pro max

600 EUR

11 Maj 19:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 1  ·  Dibër

Xperia 1iii Shitet Okazion

500 EUR

02 Pri 13:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Dibër

Apple iphone 13 pro max

500 EUR

01 Mar 20:11 Telefona celular  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Dibër

PLAYSTATION 3

70 EUR

10 Jan 16:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Dibër

Iphone 12 promax me icloud

250 EUR

22 Dhj 19:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Dibër

IPHONE 13 PRO OKAZION

800 EUR

16 Dhj 19:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  ipad 7th  ·  Dibër

shitet

140 EUR

12 Nën 20:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Dibër

i phone 12 pro max

23 Qer 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Dibër

Iphone7 laptop lenovo think pad

250 EUR

14 Pri 13:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  S21 Ultra 5G  ·  Dibër

S21 ultra 5G

740 EUR

14 Pri 10:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Dibër

13 Pro

1 000 EUR

06 Dhj 19:45 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

hawai

100 LEK

07 Nën 13:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Dibër

iphon 11 pro

500 EUR

25 Sht 11:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7 Prime  ·  Dibër

Shes j7 pro 32 gb

110 LEK

12 Gush 14:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Dibër

iPhone 12 Pro Max 256gb

900 EUR

05 Gush 20:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Dibër

iphone 11. pro

550 EUR

05 Gush 13:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Dibër

iphone

550 EUR

02 Korr 09:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Dibër

Xs max gold

51 000 LEK

26 Maj 10:39 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Dibër

Xiaomi Poco F3 5g New

240 EUR

22 Maj 22:26 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Dibër

Xiaomi Poco F3 New 5G

240 EUR

26 Mar 17:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Dibër

Samsung galaxy note 8

27 000 LEK

17 Shk 15:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Dibër

Shitet telefon J7

130 000 LEK

02 Shk 15:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Dibër

Samsung

520 EUR

19 Jan 09:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Dibër

Urgjent

100 LEK

19 Nën 04:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Dibër

Apple iPhone 12 Pro

1 000 EUR

05 Nën 15:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Dibër

Iphone 6

100 EUR

18 Gush 15:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Dibër

Samsung S6

5 000 LEK

29 Qer 13:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Dibër

shitet S6 64 giga memorje

5 000 LEK

29 Qer 13:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Dibër

SHITET S6 64 giga

5 000 LEK

30 Pri 16:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J1  ·  Dibër

Samsung Galaxy J1

80 EUR

28 Pri 01:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Dibër

Shitet telefon samsung galaxy

70 LEK

13 Mar 09:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Dibër

shitet iphone 7 gold me icloud

60 EUR

07 Jan 09:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Dibër

Shitet samsung galaxy j5 fundi i vitit 2015

80 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione