Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphone,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iphone Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

10 000 LEK

Sot 19:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Korçë

Iphone x okazion

14 000 LEK

Sot 19:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 purple 128gb

200 EUR

Sot 18:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

IPHONE 13PRO 256GB+ AIRPODS

360 EUR Çmimi me zbritje

Sot 18:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Korçë

Iphone xr (komplet ok)

18 000 LEK

Sot 17:33 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Tiranë

IPhone 14 Pro Max 256GB

819 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Durrës

iPhone 11 Pro Max 64 Green OKAZION

250 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Shkodër

IPHONE XS

17 000 LEK

Sot 16:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Sot 15:37 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkodër

iPhone 12 128gb

260 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:39 Telefona celular  ·  Sony  ·   ·  Lezhë

Shitet ose ndrrohet

170 LEK

Sot 13:35 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox 360 Slim 250gb dhe loja

90 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:30 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

Sot 13:29 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 6230

1 EUR

Sot 13:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti

750 LEK

Sot 13:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch + loje nba basketboll

200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:23 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Leva Nintendo Pro Controller nga amerika

50 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:23 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox Elite controller okazion v1 dhe v2

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:21 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch v1 me cip me lojra falas

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:19 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Tiranë

Ps4 Pro firmware 9.6

280 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:15 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Series X + lojra gta5 dhe forza horizon 3

490 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro i9 viti 2019 ekran 15.4 inch

900 LEK

Sot 13:15 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox One S + fifa 23

200 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Z Flip 4 per pjese

70 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Tiranë

Shitet iphone se 3 (2022)

400 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphone | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung | C 32 AMG
  • iphone në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë All Category
  • Iphone në kategorinë Elektronika
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Acer
  • Iphone X në kategorinë All Category
  • iphone në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • Iphone x në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • IPHONE X në kategorinë Telefona celular | Samsung

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione