Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

german - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe german,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj german Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 19:10 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Tiranë

Wireless Car Radio, IOS,ANDROID PLAYER

150 EUR

08 Pri 14:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tiranë

Shitet Lenovo Ideapad

500 EUR

03 Pri 17:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude E5470 i5Gen6/8/256/14″

25 000 LEK

03 Pri 17:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude E5470 i3Gen6/8/256/14″

17 900 LEK

07 Tet 15:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro 2018 15" i7 6-core 2.6GHz 16GB/512GB

650 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 22:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL LATITUDE E7440

125 EUR Çmimi me zbritje

15 Gush 19:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet laptop lenovo t440

150 LEK

03 Pri 21:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Tiranë

u shit

850 EUR

02 Mar 15:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet zyre call center

2 999 EUR

10 Qer 07:21 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video dhe DVD  ·  Tiranë

Android tv box

30 LEK Çmimi me zbritje

07 Tet 16:59 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

OSN IPTV

55 EUR

31 Jan 14:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Tiranë

Samsung a 70 128gb

330 LEK

22 Jan 08:57 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Lezhë

Hardisk

40 EUR

05 Korr 13:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Okzaion German Edition 2016

150 EUR

10 Shk 16:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  VolksSmart  ·  Vlorë

Volksmart 16g

18 000 LEK

04 Dhj 13:15 Telefona celular  ·  Tiranë

TELEFONA TE RINJ ME LIRE SE KUDO

13 000 LEK

04 Dhj 07:43 Telefona celular  ·  Tiranë

Tablet i ri

12 Nën 09:46 Telefona celular  ·  Tiranë

Tablet PC Dual Camera White Dual Core Andro

1 500 LEK

13 Tet 13:26 Telefona celular  ·  Tiranë

TABLET LENOVO I RI

100 EUR

04 Tet 18:40 Telefona celular  ·  Shkodër

Tablet me dy karta

100 EUR

22 Sht 19:58 Telefona celular  ·  Tiranë

Elephone P6I

13 500 LEK

25 Qer 18:53 Telefona celular  ·  Tiranë

Faqe 22k ,, aktiviteti shum i mir !!

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj german | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione