Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C240 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C240,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C240 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:17 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

Sot 22:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Sot 20:47 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Sot 17:47 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Dje 19:16 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

Dje 02:33 Apartamente  ·  Elbasan

Super super Ookazionn 10 dit lokal 119.5m2 700€ m2

84 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Dje 02:32 Apartamente  ·  Elbasan

700€m2 10dit Lokal 240.5 m² ME TAPI Ookazionn

168 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
Dje 02:32 Apartamente  ·  Elbasan

700€ m2 Lokal 121.5 m2 ME TAPI Super Ookazionn

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
15 Qer 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

14 Qer 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo game boy advance SP

1 500 LEK

14 Qer 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo Wii

1 500 LEK

14 Qer 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo 64

12 000 LEK

14 Qer 15:24 Artikuj për koleksion  ·  Elbasan

Kundrra Gaz

100 EUR

10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

11 Tet 00:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Sht 15:29 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament 650€ m2 Okazion180m2 Kati7 650€ m2 Me tapi

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
22 Sht 01:40 Apartamente  ·  Elbasan

Ndrrohet me makine der 30.000€ + diferencen Ookazionn

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
07 Sht 10:10 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte (Benzin-Gaz)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 23:43 Apartamente  ·  Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Gush 23:25 Apartamente  ·  Elbasan

142.000€ Lokal 119.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Gush 18:40 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 22:49 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50%KESH

501 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 01:53 Apartamente  ·  Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Qer 01:06 Apartamente  ·  Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 Me TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Qer 01:03 Apartamente  ·  Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 1200€ m2 me tapi M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C240 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class
  • C240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • C240 në kategorinë All Category
  • C240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 240 | E-Class
  • c240 në kategorinë Automjete
  • C240 në kategorinë Makina | Jeep | Compass
  • C240 në kategorinë Makina
  • C240 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • C240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • C240 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione