Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Delvinë

Automjete , 37

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori,ose lokacione Delvinë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Delvinë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Delvinë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 13:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Delvinë

Shiten Makina , Mercedez Benz-240

1 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 12:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Delvinë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Delvinë

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 07:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Mercedes’ Benz 203

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Delvinë

Shitet Mercedes-Benz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 18:38 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Delvinë

Sinjale Mercedes Benz SEL W126

4 500 LEK

01 Mar 20:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Shitet Mercedes Benz C220 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Shitet Mercedes Benz c cdi 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Shitet Mercedes Benz c cdi 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Shitet Mercedes Benz c cdi 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 14:02 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Delvinë

Mercedes-Benz 220 -94

07 Nën 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Delvinë

E CLASS

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Korr 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Delvinë

Mercedez benz

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 11:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Delvinë

mercedes benz 190D 2.5

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Nën 00:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Delvinë

2016 Mercedes-Benz S-Class

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Delvinë

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Dhj 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Delvinë

Okazion!!! Mercedez benz

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 23:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Delvinë

Mercedes benz c220

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Delvinë

Mercedes E270 AVANTGARDE AUTOMAT

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 22:27 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Delvinë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Sht 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Delvinë

shesh benz per arsye emigrimi

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 23:23 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Delvinë

Toyota land cruiser

600 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Delvinë

makina u shit

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 10:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Delvinë

Mercedes A 140 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 06:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Delvinë

013 Mercedes-Benz G-Class G550

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Mar 20:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Delvinë

Mercedes Benz E250 Turbo Diesel

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Delvinë

Mercedes-Benz Vito Mixto 111

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Delvinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • Benz në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Benz në kategorinë Automjete
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 420 | E-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • benz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | SL 500 | SL-Class

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione