Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë për Kujdes apo Pastrim | Njoftimet në Gjithë shqipërinë


Gjej punë për kujdes dhe pastrim në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për punë për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, badante, mirëmbaitje shtëpie, dhe shumë vende tjera pune të lira për kujdes dhe pastrim.21 Sht 11:08 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Kerkojme 2 sanitare

19 Sht 03:28 Kujdes dhe Pastrim , Durrës

Pastruese

30 Gush 21:17 Kujdes dhe Pastrim , Shkodër

Kerkoj sanitare

30 Gush 15:06 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Punonjes lavazhi

28 Gush 14:43 Kujdes dhe Pastrim , Durrës

Kerkohet pastruese

26 Gush 11:32 Kujdes dhe Pastrim , Vlorë

lavazhier

05 Gush 14:07 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Kerkohet pjatalarese

450 LEK

03 Gush 03:02 Kujdes dhe Pastrim , Vlorë

NJOFTIM PUNE

31 Korr 16:18 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Kerkoj punetore shtepie

31 Korr 14:14 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Kerkoj nje zonje per pastrim shtepie

42 000 LEK

31 Korr 09:08 Dyqani Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Transport 068 47 33 825

28 Korr 13:08 Kujdes dhe Pastrim , Shkodër

Kerkohet pastruese

40 000 LEK

20 Korr 20:35 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Sanitare

20 Korr 14:26 Kujdes dhe Pastrim , Fier

Ndihmese ne shtepi .

07 Korr 00:35 Kujdes dhe Pastrim , Vlorë

riparime rregullime

14 Qer 20:34 Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Kerkohet lavazhier


Jeni duke kërkuar për punë për kujdes apo pastrim? MerrJep.al ju ofron platformën ku mund ti shikoni njoftimet për punë në kujdes apo pastrim. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju.


Gjej punë për kujdes apo pastrim


Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë. Shiko njoftimet për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, mirëmbaitje shtëpie, sanitare, punëtorë për pastrim shtëpie, hoteli, lokali apo hapësira tjera, badante, dhe shumë vende tjera pune për pastrim, mirëmbajtie apo kujdesje.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e këkrimit dhe gjej punën ideale për ju.


Shpall konkurse për punë në Kujdes apo Pastrim


Jeni duke kërkuar për punëtorë për kujdes apo pastrim? Krijo njoftime në MerrJep.al duke përshkruar punën që ofroni dhe gjej kandidatët e interesuar për punë në kujdes apo pastrim.

okazion Iveco Shtepi Kamarier Makina BMV x6 Pastrim Pastruse zyre lavazh me qera Gjermani Peugeot Bebi siter kerkojm puntore Kerkoj pune Masazhatore pune online Pastruse zyre Pune ne zvicer Pjatalarese Pikture pune ne hamburg pune xs max Artizanale Punë be deqan Pastruse zyre pune ne itali Pastruse Sanitare shpi Pastruese Pastruese zyre COBAN Pastruese shtepie punë Babysitter Pastruese shkallesh Tiran Pune sanitare zvicer Kujdestare per moshuar Tirane kerkoj pun Dado ne zvicer Pune per gra ne tirane rroga 4000 leke ne muaj dado Kerkoj punetore Bashkim Kerkoj pune durres Lavazhjer banakjere Sanitare Kerkoi nji puntore per shtepi, mirmbajtje , dhe me pregadit ushqim per thmi ne mitrovic.049 157 924 pushke sportive pune ne korce pastruse lezhe ose lac pune ne gjermani sanitare per shkolla Part time Kerkoj pun ne itali pune ne hamburg prizren Kujdestare per te moshuar Sanitare zyrash Hekurosje makineri Letrash edukatore kopshti Kosove shofer shtepi ne sarande Financier Punetor pastrimi Kosov Prsh dua nji pun 4 or mbasdite pastrim ose kujdestare Pastruese per shtepi Lipjan lavazhier Kuzhiniere edukatore ne privat Teknik kondicioneri Kujdestare per femije pastrim shtepie punesim ne dubai pun pune ne elbasan kujdestare Kujdestare për femi Deqan ofroj pune ne prishtine Badante bebisiter tiran Punetore pastrimi Makinë larëse banesa ne ferizaj Pun per pastrimdy her ne javt prej 3 dej 5 me numer te telefonit Renovim hamburg Kërkesa per punë Sanitare shtepie Neni

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione