Gjej punë për Kujdes apo Pastrim | Njoftimet në Gjithë shqipërinë


Gjej punë për kujdes dhe pastrim në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për punë për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, badante, mirëmbaitje shtëpie, dhe shumë vende tjera pune të lira për kujdes dhe pastrim.
Jeni duke kërkuar për punë për kujdes apo pastrim? MerrJep.al ju ofron platformën ku mund ti shikoni njoftimet për punë në kujdes apo pastrim. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju.


Gjej punë për kujdes apo pastrim


Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë. Shiko njoftimet për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, mirëmbaitje shtëpie, sanitare, punëtorë për pastrim shtëpie, hoteli, lokali apo hapësira tjera, badante, dhe shumë vende tjera pune për pastrim, mirëmbajtie apo kujdesje.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e këkrimit dhe gjej punën ideale për ju.


Shpall konkurse për punë në Kujdes apo Pastrim


Jeni duke kërkuar për punëtorë për kujdes apo pastrim? Krijo njoftime në MerrJep.al duke përshkruar punën që ofroni dhe gjej kandidatët e interesuar për punë në kujdes apo pastrim.

okazion Iveco Shtepi Kamarier Makina BMV x6 lavazh me qera Peugeot Bebi siter Gjermani kerkojm puntore Kerkoj pune Pastruse zyre Masazhatore Pikture xs max Punë be deqan Pastruse zyre shpi Pastruse zyre Pastruse Pastruese zyre Pastruese shtepie punë Babysitter pune Kujdestare per moshuar Tirane Sanitare pune ne hamburg Pune per gra ne tirane rroga 4000 leke ne muaj Kerkoj punetore Bashkim banakjere Sanitare Kerkoi nji puntore per shtepi, mirmbajtje , dhe me pregadit ushqim per thmi ne mitrovic.049 157 924 pushke sportive pune ne itali prizren dado Kujdestare per te moshuar Pune sanitare Hekurosje edukatore kopshti Kosove Pastruese shofer Pastruese per shtepi Sanitare zyrash Lipjan lavazhier Kuzhiniere edukatore ne privat Teknik kondicioneri Kujdestare per femije Kosov Kujdestare për femi Deqan makineri Letrash bebisiter tiran Punetore pastrimi Makinë larëse banesa ne ferizaj Pun per pastrimdy her ne javt prej 3 dej 5 me numer te telefonit Renovim Kërkesa per punë Sanitare shtepie pastrim shtepie Neni Ppugfididdjdixcisjekxfucfjxhfkfjdridyeystehfueurjhdhftsiwtxrhx Kujdes ndaj te moshuar Kujdestar per nënen 24 orë ne banes te nënes ne Pejë Ndihme me te moshuar Te punsohem kerkoj puntore Badante Lokal me qera jam duke kerkuar pun pastrese ose pjatalarese lezh Kerkoj pun ne fushkosov Jam duke kerkuar pune si pastruse shtepijash ofroj pune ne prishtine lavazhir ballsh Pastruse lezhe ose lac Jam duke kerkuar pun si sanitare 4ore paraditje Pastruese shkollash kerkoj pune kerkoj pun per me pastru shpia Pun per kujdes ose pastrim Kerkoj Pastruse zyre Mesuese Mesim plotesues Per pastruese ne bathore zvicer pastruse ne tiran Pun si pastries Skuter elektonik Pastrus shtepive Pun per pastrimdy her ne javt prej 3 dej 5 Pastruse kamez Gjermani per femra Mirembajtes Te shtepi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione