Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar për Zyre | Njoftimet në Gjithë Shqipërin


Gjej gjithçka që të duhet për zyre të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për fotokopje, tavolina për zyre, raft për zyre, komodina, printer, reflektor, poltron, printer termik, skaner, karrige lëkure, kasafortë metalike, inventar për zyre, materiale për zyre, mobilje dhe shumëçka tjetër në shitje me ofertat më të mira.03 Jan 15:23 ,

Printer Termik

30 LEK

18 Nën 23:32 ,

Karrige zyrash

40 LEK

07 Qer 12:49 ,

3 Karrike lekure

100 LEK

02 Maj 17:22 ,

Shiten karrige zyre

4 000 LEK

11 Nën 20:47 ,

Karrige

5 500 LEK

14 Pri 22:28 ,

Ekspres kafe

40 EUR

11 Nën 20:48 ,

Karrige

6 000 LEK

04 Korr 21:41 ,

SHTYPSHKRONJE

50 EUR

03 Pri 21:25 ,

Kolltuqe zyrash

7 000 LEK

16 Pri 20:25 ,

Espresso makineri kafe

7 500 LEK

02 Mar 20:17 ,

SHITEN BOJRA PRINTERI

7 500 LEK


Kërkoni për makina dhe inventar për zyre? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të mobiljeve, pajisjeve dhe inventarit për zyre me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Makina dhe Inventar për Zyre


Nëse jeni duke kërkuar për pajise, mobilje apo inventar për zyre, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej njoftime për fotokopje, tavolina për zyre, raft për zyre, komodina, printer, reflektor, poltron, printer termik, skaner, karrige lëkure, kasafortë metalike, inventar për zyre, materiale për zyre, mobilje, Fotokopje Toshiba, Fotokopje Canon, ngrohëse, Kondicioner, Karrige me rrota, skaner profesional, dhe shumë makina dhe pajisje tjera për zyre në shitje.


Shit Makina dhe Inventar për Zyre


Posedoni Makina dhe invenstar për zyre që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione