Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje - Për zyrë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mobilje,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mobilje Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:01 Për zyrë , Tiranë

Shiten mobilje per zyre

60 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Mar 16:58 Për zyrë , Berat

shiten mobilje per zyre

30 Pri 12:16 Për zyrë , Tiranë

Mobilje zyre

60 000 LEK

09 Korr 15:27 Për zyrë , Tiranë

Mobilje per zyra

2 000 EUR

15 Nën 16:29 Për zyrë , Tiranë

Mobilje zyre

50 000 LEK

26 Sht 12:20 Për zyrë , Tiranë

Mobilje druri 100%

150 EUR

20 Qer 18:54 Për zyrë , Tiranë

mobilje per zyra dhe ambjente te tj

30 000 LEK

05 Maj 19:47 Për zyrë , Kavajë

Mobilje per kancelari

11 Nën 20:49 Për zyrë , Berat

Mobilje per nje zyre te kompletuar

550 EUR

05 Gush 16:08 Për zyrë , Tiranë

Mobilje per zyre

1 500 EUR

25 Mar 09:36 Për zyrë , Tiranë

Mobilje zyre

500 LEK

30 Jan 11:46 Për zyrë , Fier

Mobilje zyre

18 Tet 12:44 Për zyrë , Tiranë

Mobilje Zyre

300 000 LEK

17 Sht 14:13 Për zyrë , Tiranë

Mobilje per zyre

350 000 LEK

11 Maj 11:57 Për zyrë , Tiranë

Mobilje per recepsion

20 000 LEK

11 Maj 11:49 Për zyrë , Tiranë

Mobilje per marrje poste 9.5

9 500 LEK

07 Pri 13:09 Për zyrë , Tiranë

Mobilje Zyre

40 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 22:49 Për zyrë , Tiranë

MOBILJE ZYRE

1 100 EUR

12 Mar 17:13 Për zyrë , Shkodër

Per zyra ,shtepi etj

170 EUR Çmimi me zbritje

11 Dhj 10:46 Për zyrë , Tiranë

Mobilje

50 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mobilje | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione