Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventarë për Butike dhe Shitore


Blej makina dhe inventarë të ndryshme për shitore dhe butike. Gjej njoftimet për rafte për butike, manekina, rafte dyqane inoks, arka për market,frigorifer inoksi, frigorifer italian, frigorifer mural, rafte metalike, frigorifer banak dhe shumë pjesë dhe të tjera në shitje në MerrJep.al.Dje 16:16 Për shitore/butiqe , Durrës

Fetatrice 3 fazore

650 EUR

06 Dhj 19:48 Për shitore/butiqe , Vlorë

Varse robash

9 500 LEK

28 Nën 13:18 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer per biznes

1 800 EUR

18 Nën 11:02 Për shitore/butiqe , Tiranë

Shes manikinat

10 000 LEK

16 Nën 22:57 Për shitore/butiqe , Tiranë

Peshore elektronike

2 000 LEK

02 Nën 13:01 Për shitore/butiqe , Tiranë

Manikin

50 EUR

02 Tet 14:49 Për shitore/butiqe , Tiranë

printer per etiketa

200 EUR

22 Sht 01:16 Për shitore/butiqe , Tiranë

OKAZION SHITEN RAFTET SUPERMARKET

10 000 LEK

19 Sht 11:30 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer me 3 dyer

2 200 EUR

10 Sht 15:46 Për shitore/butiqe , Elbasan

Frigorifer banak freskues 2m

220 000 LEK

19 Korr 12:09 Për shitore/butiqe , Berat

Rafte dhe pajisie marketi

13 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 11:48 Për shitore/butiqe , Tiranë

Tabelë reklamimi

12 500 LEK

21 Qer 08:12 Për shitore/butiqe , Durrës

Frigorifer Mural ngrires

06 Qer 14:29 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer Mural, Freskues

150 000 LEK

03 Qer 22:18 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer

340 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 14:53 Për shitore/butiqe , Tiranë

Raft metalik

15 000 LEK

19 Maj 01:06 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer Kolone

99 LEK

07 Maj 07:38 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer ngrirje

299 LEK

22 Mar 12:56 Për shitore/butiqe , Durrës

Shes rafte supermarketi

15 000 LEK

07 Mar 23:56 Për shitore/butiqe , Tiranë

Pajisje Marketi

2 399 EUR

10 Shk 08:46 Për shitore/butiqe , Durrës

Frigorifer lule lulesh

09 Shk 13:04 Për shitore/butiqe , Tiranë

Mbajtese frutash

10 000 LEK

09 Shk 10:43 Për shitore/butiqe , Tiranë

Banak frigorifer

40 000 LEK

09 Shk 10:33 Për shitore/butiqe , Tiranë

Banak per dyqan

40 000 LEK

06 Shk 09:36 Për shitore/butiqe , Tiranë

Prerese djathi sallami

5 000 LEK

17 Jan 10:52 Për shitore/butiqe , Durrës

Shitet reklame 200x80 cm

9 000 LEK

17 Jan 10:52 Për shitore/butiqe , Durrës

Shitet reklame

9 000 LEK

10 Jan 23:14 Për shitore/butiqe , Vlorë

Frigorifer mural

2 000 EUR

04 Jan 15:13 Për shitore/butiqe , Tiranë

Frigorifer banak 2.5 m

1 400 EUR Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për makina dhe inventarë për butike apo shitore? Gjej njoftime për makina dhe inventarë për shitore apo butike në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Blej makina dhe inventar për shitore apo butikë


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej atë që të nevojitet për shitoren apo butikun tuaj. Shiko njoftimet për rafte për butike, manekina, rafte dyqane inoks, arka për market, frigorifer inoksi, frigorifer italian, frigorifer mural, rafte metalike, frigorifer banak, rafte marketi, arkë fiskale, karrika, tavolina për lokale, frigorifer marketi, ekspozitor për butike dhe shumëçka tjetër për butike apo markete të ndryshme. Gjej gjithçka që tënevojitet për butikë apo shitoren tuaj.


Shit Makina dhe Inventar për Butike apo markete


Posedoni Makina dhe Inventar për markete apo butike që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime tani shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve në MerrJep.al. Krijo njoftimet dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione